"Rolnik szuka żony". Maciej i Ilona na romantycznej randce. Chyba zaiskrzyło!

W ostatnim odcinku Maciej z "Rolnik szuka żony" podjął trudną decyzję. Wybrał kandydatkę Ilonę. W sieci pojawiło się zdjęcie z ich romantycznej randki. Ilona siedzi Maćkowi na kolanach.

"Rolnik szuka żony" jest zdecydowanym hitem, który w każdą niedzielę oglądają miliony widzów. Zbliżamy się do finału programu. Ten sezon widzowie ocenili jako wyjątkowo nudny. Mamy jednak wrażenie, że im bliżej końca, tym coraz więcej emocji. W niedzielnym odcinku nadejdzie pora na pójście o krok dalej. Po długim pobycie na gospodarstwie to kandydatki zaproszą do siebie rolników, a ci poznają możliwe, że przyszłych teściów.

Sprawdź: Sukienki idealne na poznanie teściów

Magda i Paweł 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Jeden z uczestników przyłapany na czułościach

"Rolnik szuka żony". Maciej i Ilona w romantycznej sytuacji

Relacja między rolnikiem Maciejem, a jego kandydatkami od początku wskazywała na to, że mężczyzna wybierze Monikę. Była jego faworytką. W trakcie programu rolnik odesłał do domu Ewelinę. Chciał ją uchronić przed zranieniem i nie robić kobiecie złudnych nadziei. W ostatnim odcinku musiał w końcu podjąć trudną decyzję. Pożegnał się z Moniką, bo miał poczucie, że relacja z nią będzie wiązała się z kłótniami i nieporozumieniami. Wybrał za to uśmiechniętą i szczerą Ilonę. Już wtedy było widać, że para ma się ku sobie. Ilona była bardzo szczęśliwa z wyboru, którego dokonał rolnik. O tym, jak rozwinie się relacja pary dowiemy się w niedzielnym odcinku. Już dziś natomiast wiemy, że Maciej i Ilona byli na  randce. Na oficjalnym fanpage'u programu na Facebooku pojawiło się wyjątkowo romantyczne zdjęcie. Widzimy na nim Ilonę siedzącą na kolanach rolnika i darzącą go szczerym uśmiechem. 

Ten, kto mówi, że nigdy się nie bał, albo nie ma wyobraźni, albo po prostu kłamie. A jednym z bardziej stresujących momentów w życiu jest ten, w którym poznajesz swoich teściów - czytamy nad zdjęciem.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Martyna zrezygnowała z blondu. Przyciemniła włosy i zrobiła grzywkę

"Rolnik szuka żony". Plotki o rozstaniu Macieja i Ilony

Na zdjęciu para wygląda na naprawdę szczęśliwą. Po sieci krążą jednak smutne plotki. Fani programu donoszą, że podobno Maciej rozstał się z Iloną i urwał z nią kontakt, o czym mamy dowiedzieć się w finale. Krążą też teorie mówiące o tym, że Maciej znalazł już swoją nową wybrankę - dziennikarkę TVP Białystok. No cóż...przekonamy się w niedzielę.

Zobacz wideo