"Rolnik szuka żony". Magda umówi się na kolejną randkę? Odkopała listy i zadzwoniła do nowego kandydata

Tegoroczna edycja "Rolnik szuka żony" niestety nie zapowiada się owocnie. Najpewniej tylko dwóch rolników odnalazło szczęście w programie. Choć Magda nie należy do tej grupy, nie zamierza się poddawać.

"Rolnik szuka żony" to bezapelacyjnie największy hit Telewizji Polskiej. Przed telewizorami co niedzielę zbierają się miliony widzów, którzy bacznie śledzą losy uczestników. W tej edycji również nie zabrakło emocji. Przed nami kolejny odcinek, w którym zobaczymy, jak potoczyły się losy rolników i rolniczek. Magdalena - jedyna kobieta w tej edycji - niestety nie odnalazła miłości wśród swoich kandydatów. Co więcej, była nimi rozczarowana. Jednak razem ze znajomymi wpadła na ciekawy pomysł.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

Marcin Prokop i Maria Prażuch-ProkopMarcin Prokop rzadko pokazuje się z żoną. Maria Prażuch-Prokop to piękna kobieta

Magda z "Rolnik szuka żony" umówiła się na randkę?

Magda podczas spotkania z przyjaciółmi wyznała, że żaden z jej wybranków nie spełnił jej oczekiwań. Miała wrażenie, że nie przyjechali do niej, tylko po to, by świetnie się pobawić. Zważywszy na fakt, że w tej edycji dostała najwięcej listów (ponad 400), postanowiła przeszukać je jeszcze raz i umówić się na randkę z zupełnie nową osobą.

Na zapowiedzi odcinka słyszymy, że Magda do jednego z autorów listów zdecydowała się zadzwonić i zaprosić na kawę. Kto wie, może - skoro nie udało się z trzema pierwszymi kandydatami, uda się z zupełnie nową osobą?

Niestety o tym, jak będzie wyglądać randka, dowiemy się dopiero w najbliższą niedzielę o 21:15. Myślicie, ze Magda w końcu znajdzie miłość swojego życia?

My trzymamy mocno kciuki.

Marcin TyszkaMama Marcina Tyszki to gwiazda na Instagramie. Ma 81 lat i wyznacza modowe trendy

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony". Mateusz flirtuje z kandydatką Dawida. Ta przy okazji wbiła szpilę rolnikowi, o którego walczyła

A co z pozostałymi uczestnikami?

W tej edycji niestety tylko dwójka z rolników odnalazła szczęście. Jednym z nich jest Paweł, drugim natomiast Maciek. Pozostali czyli Józef i Dawid musieli pożegnać się z wybrankami.