"Rolnik szuka żony". Mateusz flirtuje z kandydatką Dawida. Ta przy okazji wbiła szpilę rolnikowi, o którego walczyła

"Rolnik szuka żony". Mateusz flirtuje z kandydatką Dawida? Ich ostatnia rozmowa nie pozostawia wątpliwości, że coś może się rodzić między nimi.

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do najważniejszego momentu. Rolnicy już niedługo będą mogli wybrać osobę, którą chcieliby lepiej poznać. Już wiemy, że w show miłości nie znajdzie Mateusz, kandydat Magdy, oraz Agnieszka, która zamieszkała na gospodarstwie Dawida. Oboje w pewnym momencie zrozumieli, że nie odnajdą się na wsi, a osoby, do których się zgłosili, nie są dla nich.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kandydat Magdy podpadł widzom. Nie ma pojęcia o życiu na wsi

"Rolnik szuka żony". Mateusz i Agnieszka flirtują na Instagramie

Oboje są bardzo aktywni na Instagramie i chętnie pokazują, co u nich słychać. Mateusz po tym jak wyemitowano odcinek, w którym opuścił dom Magdy, mógł zdradzić nieco szczegółów. Okazuje się, że do tej pory ma kontakt z pozostałymi kandydatami rolniczki. Jednak przyjaźni się nie tylko z Pawłem i Adamem - latem spotkał się także z Kamilem, którego Magda nie zaprosiła do siebie. Oprócz tego złapał kontakt z wybrankami Dawida, Agnieszką i Magdą. Niedawno wybrali się na piwo, a na Instagram trafiły zdjęcia z tego wypadu.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony" odnotował rekordową oglądalność, jednak fani są zaskoczeni

Wiele jednak wskazuje na to, że z jedną z nich może łączyć go coś więcej. Agnieszka dodała niedawno nowy post na swoim profilu:

#lublinmiastoinspiracji #rolnikszukazony - napisała.
Zobacz wideo Małgosia niedawno urodziła

Kobieta zrobiła sobie typowe selfi, które skomentował Mateusz. Skomplementował koleżankę:

Aga, między Tobą a przednią kamerką telefonu jest to flow, świetne zdjęcie - pochwalił.

Agnieszka podziękowała mu za komplement i przy okazji wbiła szpilę Dawidowi:

Ooo, dobrze, że chociaż w tym wypadku jest to flow - odpisała.

Mateusz i Agnieszka z 'Rolnika...' flirtują na InstagramieMateusz i Agnieszka z 'Rolnika...' flirtują na Instagramie Screen z Instagram.com/ aaaiizzz

Ona także nie pozostała mu dłużna. Pod zdjęciem, na którym pozuje bez koszulki, zachwyciła się kolegą:

Mmm, ciasteczko!

Mateusz i Agnieszka z 'Rolnika...' flirtują na InstagramieMateusz i Agnieszka z 'Rolnika...' flirtują na Instagramie Screen z Instagram.com/ mati_rolniq

Jak myślicie, pasują do siebie?