Marcin Prokop rzadko pokazuje się z żoną. Maria Prażuch-Prokop to piękna kobieta, która uprawia oryginalny zawód

Marcin Prokop to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Od lat cieszy się wielką sympatią widzów, dzięki czemu wciąż utrzymuje się na szczycie i może liczyć na największe gaże. Dziennikarz niezbyt chętnie opowiada o życiu rodzinnym w mediach. Równie rzadko pokazuje się w towarzystwie żony na czerwonych dywanach. Kim jest Maria Prażuch-Prokop? To piękna kobieta, która ma wyjątkową pasję!
Marcin Prokop z żoną Marcin Prokop z żoną KAPIF.pl

Długoletni związek

Marcin Prokop i Maria Prażuch tworzą parę już od ponad 17 lat. Żona dziennikarza studiowała w Stanach Zjednoczonych i to właśnie dla ukochanego postanowiła wrócić do Polski. Ich ślub był owiany tajemnicą, a odbył się w Portugalii w 2011 roku. Na próżno szukać w sieci zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Para młoda zdecydowała się zaprosić jedynie najbliższych. Doczekali się córki -14-letniej już dziś Zofii.

Marcin Prokop, Maria Prażuch
Forum

Marcin Prokop z żoną Marcin Prokop z żoną KAPIF.pl

Cenią sobie prywatność

Marcin Prokop nigdy specjalnie nie opowiadał o swoim uczuciu w mediach. Obydwoje z żoną bardzo cenią sobie prywatność. Owszem, pokazują się sporadycznie razem na ważnych imprezach show-biznesowych, czy w mediach społecznościowych, ale już nie znajdziemy ich wspólnych wywiadów, czy sesji zdjęciowych.

magda mołek, la mania, agnieszka popielewicz, borys szyc, hanna lis, zbigniew niemczycki, galeria, marcin tyszka, joanna przetakiewicz, magda gessler, anja rubik, aleksandra kwaśniewska, kreacje gwiazd, jan kulczyk, doda
AGENCJA FORUM

Maria Prażuch-Prokop Maria Prażuch-Prokop instagram.com/maria_prokop_yoga

Aktywna na Instagramie

Mimo że Marii Prażuch-Prokop na próżno szukać na ściankach, to ta chętnie pokazuje się na Instagramie. Do tej pory zdążyła uzbierać już ponad 17 tysięcy obserwujących, a ta liczba wciąż rośnie. Żona Marcina Prokopa na swoim profilu relacjonuje swoją codzienność, którą zdążyła już zdominować joga. Od czasu do czasu znajdziemy tam również fotkę z ukochanym mężem. 

Marcin Prokop z żoną
instagram.com/maria_prokop_yoga

Maria Prażuch-Prokop Maria Prażuch-Prokop instagram.com/maria_prokop_yoga

Joga

Maria Prażuch-Prokop na co dzień zajmuje się uprawianiem jogi. Co więcej, wybranka Marcina Prokopa robi to zawodowo. Jest związana z jedną z warszawskich szkół, w której prowadzi zajęcia. Swoimi ćwiczeniami oraz poradami dzieli się oczywiście też na Instagramie. Jej profil to nie lada gratka dla fanów jogi. 

Maria Prażuch- Prokop
nstagram.com/maria_prokop_yoga

Maria Prażuch-Prokop Maria Prażuch-Prokop Instagram/maria_prokop_yoga

Sport

Joga to nie wszystko. Żona Marcina Prokopa jest również fanką innych aktywności fizycznych. W ciepłe dni biega, a nawet startuje też w zawodach. Zimą za to uwielbia jeździć na narty. Spoglądając na jej profil, wnioskujemy, że ta najbardziej lubi Alpy.

Maria Prażuch-Prokop
Instagram/maria_prokop_yoga

Maria Prażuch-Prokop Maria Prażuch-Prokop instagram.com/maria_prokop_yoga

Strajk Kobiet

Maria Prażuch-Prokop również wyszła na ulicę z okazji Strajku Kobiet. Na Instagramie opublikowała dwa zdjęcia z transparentem. 

Maria Prażuch-Prokop
instagram.com/maria_prokop_yoga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.