Mama Marcina Tyszki to gwiazda na Instagramie i TikToku. Ma 81 lat i wyznacza modowe trendy. "Ta pani to zawsze młoda będzie"

Kolejna mama osoby z show-biznesu robi furorę. Poznajcie panią Mirę!

Marcin Tyszka od lat jest związany z show-biznesem. Na swoim koncie ma wiele zawodowych sukcesów. Jego zdjęcia znalazły się w takich magazynach jak "Vogue", "L’Officiel" czy "Vanity Fair". Jednak w Polsce stał się bardziej znany dzięki udziałowi w show TVN-u "Top Model", gdzie jest jednym z jurorów. Teraz okazuje się, że ma jeszcze jeden powód do dumy. Jego mama, 81-letnia Mira, robi furorę na Instagramie.

Zobacz wideo Za nami finał 9. edycji "Top Model"

Mama Marcina Tyszki to gwiazda Instagrama

Patrząc na to, jak mama Marcina Tyszki biegle porusza się w mediach społecznościowych, aż trudno uwierzyć, że skończyła 80 lat! Jej profil obserwuje ponad 14 tysięcy osób, dodała już 234 posty! Na zdjęciach pozuje niczym zawodowa modelka. Radośnie uśmiecha się do obiektywu i prezentuje modne stylizacje. Pani Mira nie boi się odważnych kolorów, chętnie podkreśla swoją figurę i korzysta z modowych nowinek. Widać, że czerpie z życia pełnymi garściami i jest bardzo aktywna - uwielbia podróżować i odwiedzać nowe miejsca.

Jednak mama Marcina Tyszki nie ogranicza się tylko do Instagrama. Niedawno zadebiutowała na Tik Toku! Na nagraniu pojawiła się w modnym kimonie oraz spodniach w kolorze lila. Fragment udostępnił fotograf, a w komentarzach posypały się słowa zachwytu nad panią Mirą:

Ta pani to zawsze młoda będzie.
Jaka cudowna.
Pani Mira jak zawsze urocza - komplementują.
 

Marcin Tyszka to kolejna znana osoba, która w mediach społecznościowych chwali się swoją mamą. Jakiś czas temu zrobiła to m.in. Małgorzata Socha. Udostępniła wtedy ich wspólne zdjęcia ze spaceru. Z rodziców dumna jest także Blanka Lipińska, której mama wygląda bardziej jak jej siostra.

Więcej o:
Copyright © Agora SA