"Rolnik szuka żony". Maciej pożegnał faworytkę programu. Widzowie nie dowierzają: To była najfajniejsza dziewczyna!

"Rolnik szuka żony". W ostatnim odcinku z programem pożegnała się Ewelina, uważana przez widzów za faworytkę. Internauci nie dowierzają, że rolnik Maciej zdecydował się ją odesłać do domu.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów typu reality-show w Polsce. W siódmej serii programu, której pierwszy odcinek wyemitowano we wrześniu, nie brakuje emocji i wzruszeń. Niezaprzeczalną gwiazdą edycji jest pan Józek, 66-letni wdowiec z województwa lubelskiego. Internauci już okrzyknęli go mianem złotoustego, a wszystko dzięki bezpośrednim uwagom, którymi pan Józek obsypuje uczestniczki show.

"Rolnik szuka żony". Maciej pożegnał Ewelinę. Internauci są oburzeni decyzją rolnika

Ostatni odcinek programu "Rolnik szuka żony" wzbudził sporo emocji. Z lubianym show musiała pożegnać się Ewelina. Rolnik Maciej podziękował jej na randce, a jego nową faworytką została Ilona. Choć Ewelina przyznała, że nie była zaskoczona decyzją, popłakała się. Jej niedoszły partner na pocieszenie wręczył jej bukiet polnych kwiatów:

Polubiłem cię i to jest dla mnie ciężkie. Nie jest łatwo ci to powiedzieć. Chciałem ci podziękować. Widziałem, że się zaangażowałaś w to wszystko jako jedyna z dziewczyn. Ale nie chce robić ci nadziei. […] Nie chcę cię oszukiwać – przyznał Maciej na polnej randce z Eweliną.
Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Internauci byli zawiedzeni decyzją Macieja. Niektórzy z nich przyznali, że Ewelina była niemal idealną kandydatką na partnerkę dla rolnika:

Moim zdaniem to była najfajniejsza dziewczyna.
Najlepsza i najbardziej "zainteresowana" kandydatka. Wielka szkoda, że nie dał jej szansy.
No szkoda tak fajnej i miłej dziewczyny.
Jestem rozczarowana jego decyzją - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pokazała urocze zdjęcie córki. "Każdego dnia doceniam to, co mam"

Zgadzacie się z internautami? Maciej rzeczywiście podjął złą decyzję?

Poznaj: Modną odzież męską na Avanti24.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.