Sebastian Fabijański kąpie syna. Aktor wrzucił urocze zdjęcie Bastiana do sieci. "Cały tatuś"

Sebastian Fabijański opublikował na Instagramie zdjęcie syna. Ujęcie bobasa zachwyciła się jego mama. Maffashion skomentowała nawet post partnera.

Sebastian Fabijański nie należy raczej do osób, które chętnie udzielają się w swoich mediach społecznościowych. Szczególnie, jeśli chodzi o życie prywatne. Na jego profilu próżno szukać tego, co na swoim Instagramie serwuje nam jego partnerka, Julia Kuczyńska. Blogerka często publikuje zdjęcia z synem oraz nagranie relacjonujące budowę nowego domu. Fani mogli być więc nieco zaskoczeni, kiedy na profilu aktora zobaczyli fotografię małego Bastiana.

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak Sebastian Fabijański składał dziecięcy wózek

MaffashionMaffashion: Trafił mi się dzieciaczek, który słabo sypia. Dlaczego Julka boi się myśleć o drugiej ciąży?

Sebastian Fabijański kąpie syna. Zdjęcie Bastiana uradowało internautów

W sobotę wieczorem na social mediach Sebastiana Fabijańskiego pojawiło się zdjęcie jego syna. Bastian był bardzo grzeczny podczas kąpieli.

Auyghh uaaahgh iiiyuaaih! - napisał dumny tata.

Internauci nie tylko zachwycili się zdjęciem syna aktora, ale również odnieśli się do tego nieoczywistego opisu. Miał on ilustrować sposób, w jaki małe dziecko komunikuje się z otoczeniem.

Moja córka też mówi w tym języku.
Samo szczęście!
Cały tatuś - komentowali fani.
 

Julia Kuczyńska, Sebastian FabijańskiMaffashion pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z Sebastianem Fabijańskim

Pod postem pojawił się też komentarz partnerki aktorka, Julii Kuczyńskiej. Świeżo upieczona mama dodała emotki symbolizujące rodzinę oraz całusa. Ten krótki ale wymowny komentarz wyrażał więcej niż tysiąc słów.

Przypomnijmy, że syn znanej blogerki modowej, Maffashion i popularnego aktora, Sebastiana Fabijańskiego, przyszedł na świat we wrześniu tego roku i jest ich oczkiem w głowie. Widać, że rodzicielstwo sprawia obojgu rodzicom ogromną przyjemność.

Więcej o: