Maffashion zrelacjonowała wizytę na budowie nowego, ogromnego domu. Pokazała, gdzie będzie pokój Bastka i obrazy Fabijańskiego

Maffashion zabrała swoich obserwatorów na budowę nowego domu. Wszystko wskazuje na to, że będzie pięknie i luksusowo!

Maffashion od zawsze była bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Nie zmieniło się to nawet, kiedy influencerka zaszła w ciążę i powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ostatnio Julia Kuczyńska zabrała obserwatorów na budowę nowego domu. Jest ogromny!

Maffashion na budowie domu. Będzie luksusowo

Zobacz wideo Maffashion na budowie ogromnego domu

Julka razem z Sebastianem wybrali się na budowę swojego nowego domu. Przy okazji młoda mama pochwaliła się kilkoma pomieszczeniami. Na krótkim nagraniu mogliśmy zobaczyć, w którym miejscu będzie znajdować się sypialnia zakochanych, łazienka, garderoba, pomieszczenie gospodarcze czy pokój Bastiana. Dom jest naprawdę ogromny i wszystko wskazuje na to, że będzie również luksusowy.

Dom MaffashionDom Maffashion instagram/maffashion_official

Julka pokazała także miejsce, w którym zawisną obrazy autorstwa Fabijańskiego. Znajdą się one na kilkumetrowej ścianie tuż przy schodach prowadzących na pierwsze piętro. Maff nagrała również kawałek tarasu, który - i tu bez zaskoczenia - również będzie ogromny.

Dom jest w stanie surowym, więc droga do wymarzonego efektu jeszcze długa. Kuczyńska na bieżąco relacjonuje postępy na budowie i już nie możemy się doczekać momentu dekorowania. Znając gust influencerki i zamiłowanie do sztuki Fabijańskiego, z pewnością będzie stylowo i klimatycznie.

Maffashion niemal od razu po porodzie wróciła do pracy. Rozwija swój Instagram, a także dużo czasu poświęca nowej marce Eppram. Nowatorskie projekty pokochały gwiazdy na całym świecie, a wśród nich jest między innymi Kourtney Kardashian czy modelka Victoria's Secret.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.