Kourtney Kardashian wyszła na miasto w marynarce od Maffashion. Blogerka pęka z dumy. "Jaram się!"

Maffashion ma powody do dumy. Kreację z jej kolekcji doceniły amerykańskie celebrytki!

Maffashion może chyba uznać ostatnie miesiące za bardzo udane. Na początku września blogerka została mamą, a wiosną spełniła swoje zawodowe marzenie i rozpoczęła sprzedaż własnej kolekcji ubrań. Kreacje schodzą jak ciepłe bułeczki. Co ciekawe, cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród fanów Julii Kuczyńskiej, ale też gwiazd. Również tych zza oceanu.

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion

W sobotni wieczór do sieci trafiły zdjęcia Kourtney Kardashian ze spaceru po Nowym Jorku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że celebrytka miała na sobie marynarkę pochodzącą z kolekcji Maffashion, czyli Eppram. Mowa o lnianym modelu "Niagara". Fotki nie umknęły uwadze Kuczyńskiej. Uradowana od razu pochwaliła się światowym sukcesem na Instagramie.

Nie mogę krzyczeć głośno, mam dziecko na rękach... Słuchajcie, Kourtney Kardashian założyła Eppram! Bastek się cieszy! Sztos! Nasza marynarka "Niagara", dokładnie ta, ta "kontrowersyjna" - szeptała podekscytowana na nagraniu.

Kardashiance towarzyszyła znana koleżanka, Addison Rae. Gwiazda mediów społecznościowych (jej konto na Instagramie obserwuje blisko 30 milionów osób) również założyła marynarkę od Maffashion. Trudno sobie wyobrazić lepszą promocję. W końcu Kourtney razem ze swoimi siostrami należy do czołówki najpopularniejszych gwiazd na świecie.

 
Jaram się! Bo jak doskonale wiecie, dziewczyny maja dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały Eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni! - dopisała Maff w instagramowym wpisie na swoim profilu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować. Myślicie, że Kourtney przekona resztę sióstr do ubrań Eppram?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.