Maffashion ma powody do dumy! Modelka Victoria's Secret wybrała jej markę

Kolejna popularna osoba pochwaliła się zdjęciem w stroju od Eppram. To znana modelka. Twarz marki Dior. Maffashion jest przeszczęśliwa.

Maffashion ma smykałkę do biznesu i świetnie sobie radzi w łączeniu macierzyństwa i pracy. Założyła markę modową Eppram, która jest coraz częściej doceniana nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Julia Kuczyńska ma powody do dumy.

Ewa Chodakowska, Kourtney KardashianEwa Chodakowska zapozowała w marynarce od Maffashion

Modelka Victoria's Secret ubrana w markę Maffashion

Jakiś czas temu blogerka pochwaliła się, że jej kolekcję ubrała Kourney Kardashian, która spacerowała w niebiesko-białej, długiej, lnianej marynarce o nazwie "Niagara" po ulicach Nowego Jorku. Ten sam strój wpadł również w oko Ewie Chodakowskiej. Marka Julii na oficjalnym profilu udostępniła zdjęcie trenerki ubranej w marynarkę i białe czółenka na wysokim obcasie. Tym razem Julka pochwaliła się kolejnym zdjęciem popularnej osoby. Kolekcję Maffashion, a dokładnie różową marynarkę i krótkie szorty, ubrała twarz marki Dior - Maryna Linchuk, 33-letnia modelka z Białorusi. Kobieta miała okazję chodzić w największych pokazach w świecie mody, takich jak: Versace, Victoria's Secret, Dolce & Gabanna, Gucci, Max Mara, Balmain, czy Prada. Kilka dni temu na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym ubrana w komplet od Eppram i białą koszulkę spaceruje po mieście z córką na rękach. Maffashion od razu podała tę publikację dalej i w relacji na Instagramie powiedziała:

My z dziewczynami na Eppram szykujemy dla Was coś specjalnego, ale to za niedługo, a mała informacja oprócz tego... Kto ma na sobie Eppram?
 

Udostępniła również urywek kampanii reklamowej dla Diora z Maryną Linchuk w roli głównej oraz kilka pokazów Victoria's Secret z udziałem modelki. 

Zobacz wideo Maffashion dziękuje za życzenia urodzinowe i pokazuje syna

MaffashionMaffashion zaprosiła fanów do salonu. Postawiła na minimalizm