Ewa Chodakowska w marynarce od Maff. Takiej samej, jaką nosiła Kardashian. "Wygląda przebosko". Co za efekt!

Maffashion może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jej marynarka przypadła do gustu nie tylko Kourtney Kardashian, ale także Ewie Chodakowskiej. Trenerka wyglądała w niej jak wyjęta z żurnala.

Maffashion miała ostatnio wiele powodów do radości. Powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, owoc związku z Sebastianem Fabijańskim, a kreacja z jej kolekcji ubrań została doceniona przez amerykańską celebrytkę i jedną z najważniejszych influencerek na świecie.

Zobacz też: Kourtney Kardashian wyszła na miasto w marynarce od Maffashion. Blogerka pęka z dumy. "Jaram się!"

Kourtney Kardashian włożyła marynarkę od Julii Kuczyńskiej i w towarzystwie paparazzi przespacerowała się po ulicach Nowego Jorku. Podekscytowana Maffashion pokazała na swoim instagramowym profilu zdjęcia celebrytki, a fakt, że kobieta ma na sobie kreację z kolekcji Eppram, uznała za ogromne wyróżnienie: 

Nie mogę krzyczeć głośno, mam dziecko na rękach... Słuchajcie, Kourtney Kardashian założyła Eppram! Bastek się cieszy! Sztos! Nasza marynarka "Niagara", dokładnie ta, ta "kontrowersyjna" - ekscytowała się Maffashion na Instastory.

Ewa Chodakowska włożyła marynarkę od Maffashion

Po ubrania Maffashion sięgają nie tylko zagraniczne gwiazdy. "Kontrowersyjna marynarka", która niedawno wpadła w oko Kardashiance, spodobała się także Ewie Chodakowskiej. Na fotografii udostępnionej na oficjalnym profilu marki, trenerka ma na sobie słynne już okrycie, do którego dobrała białe czółenka na wysokim obcasie.

Zobacz też: Ewa Chodakowska obchodzi 11. rocznicę związku z mężem. "To miał być wakacyjny romans". Wprowadziła się do niego po 10 dniach

Obserwujący profil marki byli zachwyceni trenerką, która na moment zamieniła się w fotomodelkę. Internauci twierdzą, że w marynarce od Maffashion wygląda lepiej niż Kourtney Kardashian:

No i pięknie białe szpilki się prezentują w zestawie. Amerykańskie celebrytki powinny się od nas uczyć.
Wow! Ewcia chyba najlepiej się prezentuje w tym wdzianku
Wygląda przebosko
 

Zobacz też: Maffashion zabrała głos w sprawie sprzedaży apartamentu Sebastiana Fabijańskiego. Co z budową jej domu?

Rzeczywiście przebiła Kourtney?

Zobacz wideo Maffashion dziękuje za życzenia urodzinowe i pokazuje syna