Maffashion zabrała głos w sprawie sprzedaży apartamentu Sebastiana Fabijańskiego. Co z budową jej domu?

W życiu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego nastał czas dużych zmian. Popularna para kilka tygodni temu została rodzicami, a teraz oboje przygotowują się do przeprowadzki. Aktor sprzedał wilanowski penthouse i angażuje się w budowę domu, która potrwa jeszcze parę miesięcy.

Pod koniec września, niemalże zaraz po narodzinach Bastiana Fabijańskiego, Maffashion przekazała fanom kolejną nowinę. Na instagramowym koncie zaprezentowała zakupioną nieruchomość. Budynek umiejscowiony w podwarszawskim Konstancinie jest w surowym stanie. Przyszły dom blogerki, w którym zamieszka razem z Sebastianem Fabijańskim i synkiem, wymaga wykończenia i urządzenia. Budowa, nad którą pieczę trzyma aktor, potrwa jeszcze kilka miesięcy. W tym czasie popularna para będzie musiała przeprowadzić się z dzieckiem do tymczasowego mieszkania, bowiem aktor sprzedał już wystawiony za trzy miliony złotych penthouse w Wilanowie

Nowy dom Maffashion i Fabijańskiego

Przez ostatnie kilka miesięcy ciężarna wówczas Julia Kuczyńska mieszkała w apartamencie swojego ukochanego. Gdy na świecie pojawił się syn pary, blogerka i aktor postanowili zamienić lokum w Wilanowie na niezależną nieruchomość w Konstancinie. Sebastian Fabijański wystawił na sprzedaż penthouse, którego wartość oszacowano na trzy miliony złotych. Mieszkanie szybko zyskało nowego właściciela, a młodzi rodzice muszą przygotować się na przeprowadzkę. Budowa i urządzenie ich wymarzonego domu potrwa jeszcze kilka miesięcy, dlatego też rozważają znalezienie tymczasowego apartamentu. W rozmowie z "Faktem" Maffashion potwierdziła doniesienia o pozbyciu się dotychczasowego lokum.

Mieszkanie zostało sprzedane. Dom jest wciąż w budowie.

W jakich warunkach Julia i Sebastian mieszkali do tej pory?

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 164,68 m2 znajdujący się na ostatnim piętrze inwestycji In Art. Penthouse charakteryzuje się ciszą i prywatnością, wysokie 3-metrowe sufity w połączeniu z panoramicznymi oknami, powodują, że odczucie przestrzeni jest jeszcze większe. Ogromny taras o powierzchni 52 m2 w otoczeniu wierzb zapewnia intymność, a jego układ pozwala na pełne wykorzystanie tej powierzchni - czytamy w ogłoszeniu agenta nieruchomości.

Zrezygnowalibyście z takiego apartamentu na rzecz nowego domu?

Zobacz wideo Maffashion i Sebastian Fabijański zaangażowali się w opiekę nad dzieckiem!