Ewa Chodakowska obchodzi 11. rocznicę związku z mężem. "To miał być wakacyjny romans". Wprowadziła się do niego po 10 dniach

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis świętują 11. rocznicę związku. Z tej okazji trenerka ujawniła nieznane dotąd szczegóły ich relacji.

Ewa Chodakowska od siedmiu lat jest szczęśliwą żoną Lefterisa Kavoukisa. Para tworzy związek o wiele dłużej, bo już 11 lat. Teraz właśnie świętuje tę wyjątkową rocznicę. Z tej okazji trenerka opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym i dodała wpis, w którym ujawniła wiele nieznanych dotąd szczegółów związku.

Zobacz: Ewa Chodakowska na wakacjach w raju. BARDZO drogim (ceny sprawdzacie na własne ryzyko). Spotkała tam znaną polską influencerkę

Zobacz wideo Ewa Chodakowska odpoczywa na wakacjach w Grecji. Spotkała Olę Nowak!

Ewa Chodakowska świętuje 11. rocznicę związku

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis poznali się w Grecji. Trenerka przyznała w długim wpisie, że "to miał być tylko wakacyjny romans". Intuicja szybko jednak jej podpowiedziała coś zupełnie przeciwnego. Ewa Chodakowska wzięła więc sprawy w swoje ręce i przyznała ukochanemu, że chce z nim mieszkać, żeby sprawdzić, jak dalej potoczy się ich relacja. 

Po 10 dniach znajomości powiedziałam do NIEGO: Miałam wracać do Polski, ale nie chce tego kończyć. Wiesz co..? Zrobię sobie przerwę w szkole, zostanę z Tobą na rok. Jestem ciekawa, gdzie nasz potencjał nas zaprowadzi. Wprowadzam się do ciebie... Ajnoł! KREJZI - napisała.
 

Jaka była reakcja jej ukochanego Ewy Chodakowskiej? Podobno Lefteris Kavoukis zdobył się tylko na wypowiedzenie krótkiego "OK". Trenerka przyznała, że w jej naturze leży ryzyko. Zawsze woli działać i ewentualnie się rozczarować, niż żałować, że czegoś nie zrobiła. We wpisie podkreśliła również, że to była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęła. Gratulujemy!

Przeczytaj też: Ewa Chodakowska wspomina ślub. Wszystkimi przygotowaniami zajęła się Joanna Przetakiewicz. "Chciałam przyjechać na gotowe"

Więcej o: