Maffashion chudnie w oczach. Wyznała, ile kilogramów zrzuciła. Opowiedziała też o porodzie. "Dzieciaczkowi spadło tętno"

Maffashion skorzystała z wolnej chwili i połączyła się z fanami za pomocą Instagrama. Odpowiadała na ich pytania. Ile kilogramów zrzuciła od czasu, kiedy urodziła syna? Wyznała też, dlaczego w ostatniej chwili zdecydowała się na cesarskie cięcie.

Na początku września Maffashion została mamą. Na świat przyszedł Bastian, którego znana mama często pokazuje w social mediach. Jako świeżo upieczona mama, blogerka, ma teraz mało czasu na pracę, ale kiedy już uda jej się znaleźć kilka wolnych chwil, z chęcią rozmawia ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. W poniedziałek wieczorem zorganizowała live'a. Wiemy, ile kilogramów zrzuciła po urodzeniu dziecka.

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak świętowała urodziny kiedyś, a jak świętuje po narodzinach syna

Maffashion odpowiada na pytania fanów

Julia Kuczyńska uśpiła synka i postanowiła połączyć się z fanami. Ci nie zawiedli, bo podczas instagramowej transmisji obecnych było prawie cztery tysiące osób. Obserwatorzy zadali tak dużo pytań, że blogerka nie była w stanie odpowiedzieć na wszystkie. Między słowami zdradziła, że odkąd Bastian przyszedł na świat, zrzuciła 11 kilogramów.

Straciłam 11 kilogramów. Trochę przez karmienie.

Internauci dopytywali również, dlaczego Julia w ostatniej chwili zdecydowała się na cesarskie cięcie. 

Dzieciaczkowi spadło tętno - wyznała.

Wcale nie dziwi nas zainteresowanie internautów ciążą Maffashion. W końcu blogerka przez ponad osiem miesięcy unikała pytań o stan błogosławiony, a pierwsze ujęcie z zaokrąglonym brzuchem wrzuciła do sieci dwa tygodnie przed rozwiązaniem. Jak wyznała kilka tygodni temu, nie chciała, by takie zdjęcia krążyły po sieci. Nie zmienia to jednak faktu, że z pewnością zachowała wiele takich pamiątek dla siebie i bliskich. Kuczyńska nie poszła również w ślady wielu znany mam i od samego początku publikuje na Instagramie wizerunek malucha.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.