Maffashion pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z Sebastianem Fabijańskim. Internauci: W końcu jakieś wspólne zdjęcia!

Julia Kuczyńska udostępniła na Instagramie kilka zdjęć, na których pozuje razem z Sebastianem Fabijańskim. Internautom bardzo się to spodobało. Nic dziwnego - para rzadko chwali się prywatnymi kadrami z życia.

Związek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego wciąż wzbudza niemałe emocje. Wszystko przez to, że ich relacja jest owiana tajemnicą. Od kiedy influencerka związała się ze znanym aktorem, zaczęła bardzo ograniczać swoją działalność w internecie. Jednak co jakiś czas na jej profilu pojawia się mały Bastek, czyli pierwszy syn pary. Maffashion relacjonuje też swoją drogę do wymarzonej sylwetki i chwali się coraz bardziej wysportowanym ciałem. Ostatnio podzieliła się z internautami nieco bardziej romantycznym postem.

Zobacz wideo Niespodzianka urodzinowa dla Maff

Maffashion na zdjęciach z Sebastianem Fabijańskim

Influencerka udostępniła na swoim profilu kilka zdjęć z ukochanym. Większość z nich pierwszy raz znalazła się w sieci. Widzimy na nich Julkę oraz Sebastiana w identycznych stylizacjach, na romantycznym selfie, czy tulących ukochanego psa. To zdecydowanie rzadki widok!

 

Pod postem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy od fanów. Większość z nich bardzo ucieszyła się z takiej publikacji.

W końcu jakieś wspólne zdjęcia!
A jak kiedyś powiedziałam, że do siebie byście pasowali, to mnie wyśmiano.
Ziomki.
Generalnie ekstra - pisali.

Przed Julką i Sebastianem duże zmiany. Para zdecydowała się na budowę ogromnego domu, do którego już niedługo wprowadzą się razem z synkiem. Znając gust Maffashion i zamiłowanie do sztuki Sebastiana, z pewnością będzie to bardzo klimatyczne i stylowe lokum. Co jakiś czas na profilu Kuczyńskiej pojawiają się zdjęcia i nagrania z placu budowy. Mamy nadzieję, że już niedługo pochwali się kolejnymi szczegółami!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.