Maffashion jeszcze niedawno nie miała idealnej sylwetki, teraz pokazuje płaski brzuch. Zdradziła swój sposób na formę

Mijają dwa miesiące, odkąd Maffashion po raz pierwszy została mamą. Blogerka systematycznie relacjonuje w sieci przebieg powrotu do formy, prezentując swoją figurę po ciąży. Zapytana o sposób na płaski brzuch, szczerze odpowiedziała.

Maffashion ani na chwilę nie zwalnia tempa życia. Blogerka dwa miesiące temu została mamą małego Bastiana, zaręczyła się z ojcem dziecka, Sebastianem Fabijańskim; zajęła się budową nowego domu oraz odniosła międzynarodowy sukces własnej marki odzieżowej Eppram, po tym jak Kourtney Kardashian zaprezentowała się w marynarce jej autorstwa. Dodatkowo Julia Kuczyńska sumiennie pracuje nad swoją formą po ciąży, co jakiś czas pokazując w sieci efekty diety i treningów. Na instagramowym koncie Maff pojawiło się zdjęcie z odsłoniętym brzuchem, a zachwyceni internauci pytają, jak młoda mama w tak krótkim czasie po porodzie odzyskała świetną figurę. Fashionistka zdradziła swój patent. 

Sposób Maffashion na płaski brzuch

Julia Kuczyńska na ostatniej fotografii w mediach społecznościowych reklamuje szary dres z autorskiej kolekcji marki Eppram, przy okazji dyskretnie odsłaniając brzuch. Fanom blogerki trudno uwierzyć, że jeszcze dwa miesiące temu znajdowało się w nim małe dziecko. Formę Maffashion doceniła między innymi Karolina Pisarek, nie szczędząc w komentarzach pod zdjęciem komplementów. 

Girl, ale forma! - napisała zachwycona modelka.

Mama Bastiana nie pozostawiła jej opinii bez odpowiedzi. Przy okazji zdradziła, jaki ma sposób na płaski brzuch.

 
Oj, jeszcze trochę zostało. Jak się dobrze stanie, to jest cacy efekt. Wiesz, chodzi o skórę. Na to jeszcze czasu potrzeba. Nigdzie się nie spieszę - czytamy we wpisie Kuczyńskiej. 

Bardzo prawdopodobne, że prezentowana na zdjęciach w sieci nienaganna figura narzeczonej Sebastiana Fabijańskiego jest zasługą przybrania odpowiedniej pozy, jednak i tak doceniamy determinację Julki w powrocie do formy.

Zobacz wideo Maffashion świętuje urodziny w towarzystwie nowo narodzonego synka!
Więcej o:
Copyright © Agora SA