Syn Piotra Kraśki będzie reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy w jeździectwie. Karolina: Brak mi słów, pękam z dumy

Syn Piotra Kraśki będzie reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy w jeździectwie. Z trzynastoletniego Konstantego dumna jest cała rodzina. Mama chyba najbardziej.

Piotr Kraśko, znany polski prezenter telewizyjny, stroni raczej od opowiadania o prywatnym życiu w mediach społecznościowych. Nieco inaczej postępuje jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, która nie ukrywa na przykład swojej wielkiej miłości do koni. Kobieta jest bowiem właścicielką stadniny, która należy do jej rodziny od pokoleń. Całe życie poświęciła treningom, a na swoim koncie ma wiele osiągnięć. Nic więc dziwnego, że udało jej się zarazić syna tą wyjątkową pasją. O sukcesie Konstantego poinformowała w nowym poście na Instagramie. Okazuje się, że trzynastolatek będzie reprezentował Polskę podczas jeździeckich mistrzostw Europy. 

Trzynastoletni syn Piotra Kraśki będzie reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy w jeździectwie.

Brak mi słów, pękam z dumy, a jeszcze niedawno był takim małym chłopcem! Powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej Polski mojego syna Kuby/Konstantego Kraśki wraz z Armstrong i Don Espadron to najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny. Warto mieć marzenia, a jak już się spełnią, to dopiero trzeba bardzo ciężko pracować. Przed nami pół roku mega przygotowań do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Vilamoura - Portugalia! - napisała szczęśliwa Karolina.

Karolina Ferenstein-Kraśko pogratulowała we wpisie pozostałym zawodnikom powołanym do kadry oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dodała też, że zdaje sobie sprawę z tego, że jej syn nie będzie zachwycony publicznymi gratulacjami, jednak w obliczu obecnych wydarzeń, nie mogła powstrzymać się od poinformowania internautów o tym wyjątkowym osiągnięciu.

Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja i to już zaczynając od pradziadka Ludwika Ferensteina - dodała na koniec wpisu.
 
Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.