Ewelina z "Warsaw Shore" umyła się pierwszy raz od pięciu dni i pokazała blizny. Kolejna operacja plastyczna za nią

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore" po raz kolejny poszła pod skalpel. Tym razem operację przeszła w Turcji. Po pięciu dniach mogła w końcu się umyć.

Ewelina Kubiak od lat jest uczestniczką programu "Warsaw Shore" na antenie MTV i jednocześnie jedyną osobą, która jest w programie od samego początku. Ewelona w trakcie programu zaczęła pracę nad sobą, a z sezonu na sezon coraz mniej przypominała samą siebie.  Metamorfozę rozpoczęła od diety i regularnych treningów. Z czasem zdecydowała się też na powiększenie ust. Od 2016 roku Ewelina zaczęła interesować się medycyną estetyczną, a potem bardzo się w nią wkręciła. 

Ewelina z "Warsaw Shore" umyła się pierwszy raz od pięciu dni

W wakacje Ewelina Kubiak zaczęła być mniej aktywna w mediach społecznościowych. Fani od razu dostrzegli jej nieobecność na Instagramie. Po kilku dniach jednak powróciła i pochwaliła się efektami nowej operacji. Postanowiła powiększyć sobie biust oraz podnieść pośladki. Żaliła się wówczas internautom na doskwierający ból. Okazało się, że gwiazda miała też liposukcję i zabieg odsysania tłuszczu. Na tym się nie skończyło. Ewelona wyjechała do Turcji i zdecydowała się na operację w Stambule wykonaną przez lekarzy, do których uczęszczają inne polskie celebrytki. Szereg zabiegów w tej klinice przeszła Laluna z "Królowych życia". Okazało się, że tym razem gwiazda zdecydowała się na operację nosa, a tuż po niej odezwała się do fanów z krwią na nosie. 

Jak widzicie, trochę tego jest. Najbardziej nie mogę się doczekać, jak będę mogła Wam wszystko pokazać, gdy wszystko będzie wygojone. Powiem Wam, że moje nowe ciało pomimo opuchlizny, zachwyca -  mówiła uradowana.

Ewelina podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem, a w opisie cieszyła się, że w końcu może wziąć wymarzony prysznic. 

Dzisiaj było zdjęcie drenów (wrrrr) i opatrunków. Ale i moja pierwsza kąpiel od 5 dni! Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczyło. Czuję się jak nowonarodzona - napisała.

W upiększającą podróż Ewelina wybrała się z ukochanym - Arnoldem Jabłońskim, a z ich relacji w mediach społecznościowych wynika, że i on dał się namówić na jakiś zabieg i poprawić nieco swoją otłuszczoną klatkę piersiową. 

Zobacz wideo Patryk Spiker z Warsaw Shore zmierzył się z wyzwaniami w programie Tamgaoczi
Więcej o: