Ewelina z "Warsaw Shore" nagrała piosenkę. "Olać wszystko, niech nas niesie hype". Komentarze? Ludziom się podoba! "Mam wrażenie, że ładnie śpiewa"

Ewelina Kubiak nie zwalnia tempa. Lada moment stoczy walkę z Esmeraldą Godlewską, ale znalazła też czas na reaktywację kariery muzycznej.

Ewelina Kubiak jako jedna z nielicznych występuje w "Warsaw Shore" od pierwszego sezonu. Jej celebrycka kariera trwa więc już od sześciu lat. W tym czasie "Ewel0na", bo tak brzmi jej pseudonim artystyczny, zdążyła podjąć się kilku profesji, w tym bycia piosenkarką.

Ewelina z "Warsaw Shore" znów śpiew

Na fali popularności pierwszych sezonów "Warsaw Shore" Ewelina wydała singiel "Lato moja miłość". Od tego czasu minęło już kilka lat. Wygląda na to, że na nowo postanowiła podbić polski rynek muzyczny. W sieci pojawił się już teledysk do nowego przeboju celebrytki. W "Tropical Love" "Ewel0na" połączyła siły ze swoim kolegą z programu, Wojtkiem Golą.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem na bogato. Jest tłusty beat, są też egzotyczne widoki. W komentarzach pod teledyskiem zaroiło się od komplementów. Internauci są zachwyceni wokalnym talentem Eweliny.

Ej, mam wrażenie, że Ewelina ładnie śpiewa.
Ewelina śpiewa o wiele lepiej niż Godlewska.
Ewelina ma ładny głos - piszą.

Teledysk możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Będzie hit?

Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore":

Zobacz wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.