Alan Kwieciński z "Warsaw Shore" zaręczył się! Narzeczona pochwaliła się pierścionkiem

Alan z "Warsaw Shore" "zrobił kolejny krok i idzie do przodu". Celebryta oświadczył się ukochanej.

"Warsaw Shore" było swego czasu jednym z najchętniej oglądanych przez młodzież reality show w Polsce. Widzowie z tygodnia na tydzień z jeszcze większym zainteresowaniem śledzili życie domowników pięknych willi, które opierało się głównie na zakrapianych imprezach. Niektóre zachowania uczestników przyprawiały o ciarki żenady, a niektóre był wręcz karygodne. Nie brakowało bójek czy seksu przed kamerami. Wielu bohaterów programu ustatkowało się jednak i zmieniło podejście do życia. Alan Kwieciński wyznał właśnie, że oświadczył się ukochanej.

POLECAMYEliza Trybała z mężem na weselu. Celebrytka wiedziała, jak się ustawić do zdjęcia, by zachwycić nogami. "Sukienka petardziocha"

Zobacz wideo Czy Mała Ania jest zmęczona "Warsaw Shore"?

Alan Kwieciński z "Warsaw Shore" zaręczył się Dagmarą

W niedzielę wieczorem na Instagramie Alana pojawiło się zdjęcie jego ukochanej, która dumnie prezentowała pierścionek zaręczynowy. Celebryta wyznał, że Dagmara przyjęła jego oświadczyny, choć tak naprawdę "innego wyjścia nie miała".

Zachodzisz mi za skórę co chwilę, lecz przy Tobie wydoroślalemm Mam sens życia, a motywacje nosisz pod sercem - napisał pod postem.

Alan Kwieciński zaręczył sięAlan Kwieciński zaręczył się screen Instagram / @alan.kwiecinski

Fani Kwiecińskiego nie mogli przejść obok takich rewelacji obojętnie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których redakcja Plotka również się dołącza.

Wspaniale, gratulacje kochani!
Powodzenia dla Was!, Pani Dagmara jest przepiękna. Szczęśliwego rozwiązania dla niej i dużo radosnych chwil z dzieciaczkami.

Para prawdopodobnie nie będzie na razie przygotowywać się do ślubu, najpierw na świat przyjdzie ich dziecko.

ZOBACZ TEŻCo słychać u ekipy "Warsaw Shore"? Ewelona ingerowała w urodę, a Cattaneo został ojcem. Na pewno nie poznacie "Dużej" Ani. Ale zmiana!

Więcej o: