Co słychać u ekipy "Warsaw Shore"? Ewelona ingerowała w urodę, a Cattaneo został ojcem. Na pewno nie poznacie "Dużej" Ani. Ale zmiana!

Jesteście fanami programu "Warsaw Shore"? Nawet jeśli nie, to na pewno kojarzycie jego uczestników. Co dzisiaj u nich słychać? Sprawdziliśmy!
'Duża' Ania 'Duża' Ania KAPiF

"Duża" Ania

To właśnie ona miała niezły charakterek! "Duża" Ania nie stroniła od bójek oraz alkoholu, czego efekty widzieliśmy w programie. Trzeba przyznać, że po odejściu z kontrowersyjnego show nie miała najlepszej opinii, a dzisiaj możecie już o tym zapomnieć! Ania zmieniła swoje swoje życie i priorytety. Przyznaje również, że czuje się spełnioną osobą.

Zajęłam się organizowaniem swojego życia w taki bardziej stabilny sposób. Myślę przyszłościowo. Jestem autorem w dużej firmie, dużo podróżuję, co nie ukrywam, że mnie męczy. Realizuję się, jestem bardzo zadowolona - przyznała w jednym z wywiadów.

Ania adoptowała również sierotę na odległość.

Czuje się właściwie jak pełnoprawna Mama mojej Gwiazdki - ESTER. Każdego dla myślę o mojej małej kruszynce. To fakt ze stanęła na mojej drodze zmotywował mnie do tego żeby być jeszcze lepsza wersja siebie - napisała na Instagramie pod zdjęciem adoptowanej dziewczynki.

Duża Ania
Fot. annarysnik/Instagram

Jednak "Duża Ania" zmieniła się również na zewnątrz. Nie da się ukryć, że gwiazda show ingerowała w urodę. Myślicie, że przeszła jakieś poważniejsze zabiegi estetyczne?

'Duża Ania'
instagram/annarysnik

'Duża Ania'
instagram/annarysnik

Ewelona Ewelona KAPiF

Ewelona

Ewelona również przeszła ogromną, wizerunkową metamorfozę. Widzowie poznali ją jeszcze jako nastolatkę, która miała ciemne włosy i stawiała na wyrazisty makijaż. Jak wygląda dzisiaj? Nie do poznania! Ewelina Kubiak przeszła na dietę, zaczęła ćwiczyć oraz nadmiernie korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Przypomina jeszcze dawną siebie?

Ewelona
Fot. ewel0na

Esmeralda Godlewska, Ewelina Kubiak
screen Instagram / @famemmatv

Warsaw Shore Warsaw Shore KAPiF

Eliza Trybała i Paweł Trybała

Dla tej dwójki program okazał się prawdziwym love story. Elizka i Paweł tworzą dzisiaj szczęśliwą rodzinkę z dwójką uroczych córek. Niegdyś platynowa blondynka, która nie kryła zamiłowania do mocnego makijażu i wyzywających sukienek, stawia obecnie na naturalność.

a
Fot. elizka_trybala/Instagram

Eliza Trybała z córką
Fot. Instagram/ pawel_trybson_trybala

Eliza Trybała z córką
Fot. Instagram/ elvikor_

Paweł Cattaneo Paweł Cattaneo KAPiF

Paweł Cattaneo

Paweł Cattaneo był w programie niezłym rozrabiaką i łamaczem kobiecych serc. Dzisiaj jest przykładnym tatą oraz trenerem personalnym. Nie da się ukryć, że jego wygląd również się zmienił. Zdecydował się na okulary, a nawet dłuższe włosy! Pasują mu?

Paweł Cattaneo
instagram/pawelcattaneo_official

Paweł Cattaneo
instagram/pawelcattaneo_official

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy KAPiF

"Mała" Ania

Z "Małej" Ani była niezła imprezowiczka! Jednak pod koniec 2019 roku zdecydowała się opuścić program. Przez te bardzo się zmieniła, na co uwagę zwracają również internauci. Również i ona postanowiła poddać się szeregowi zabiegów, mających na celu poprawę urody. Zmiana na lepsze?

Mała Ania, 'Warsaw Shore'
Instagram.com/ malaa_official

Mała Ania, 'Warsaw Shore'
Instagram.com/ malaa_official

Wojtek Gola Wojtek Gola KAPiF

Wojtek Gola

Wojtek za to skupił się na swojej karierze. Jest właścicielem federacji FAME MMA, która w Polsce cieszy się naprawdę wielką popularnością. Również sam bierze udział w walkach.

Wojtek Gola
instagram/wojtekgola

Warsaw shore - Ekipa z Warszawy Warsaw shore - Ekipa z Warszawy KAPiF

"Warsaw Shore"

A Wy, którego uczestnika lubiliście najbardziej?