Księżna Diana miała przezwisko na kochankę męża. "Jak już wbije zęby w kogoś, to nie puści"

Po nowym sezonie "The Crown" światło dzienne ujrzało wiele faktów związanych z kochankami księżnej Diany i księcia Karola. Diana wiedziała o romansie męża i miała nawet przezwisko dla Camilli Parker Bowles.

W nowym sezonie serialu "The Crown" do rodziny królewskiej dołącza księżna Diana, a widzowie mają okazję oglądać związkowe perypetie jej i księcia Karola. Nie mogło zabraknąć wątku z romansem księcia. Karol i Camilla Parker Bowles napsuli krwi księżnej Dianie, ale ona nie pozostała dłużna. Dla kochanki księcia miała wyjątkowe przezwisko.

Książę Harry, księżna DianaJak wyglądają autografy gwiazd? Podpis księcia Harry'ego jest dziwaczny

Księżna Diana nazywała Camillę Parker Bolwes... rottweilerem

Księżna Diana nie tylko wiedziała o kochance męża, ale miała także z nią rozmawiać o ich miłosnym trójkącie. Książę poznał Camillę Parker Bowles w 1970 roku. Para spotykała się jednak bardzo krótko, bo kobieta wzięła ślub, a Karol rozpoczął związek z Dianą. Do romansu z Camillą powrócił jednak pięć lat po ślubie. Przyjaciółka księżnej Simone Simmons w swojej książce "The Last Word" otworzyła się i przelała na papier, co naprawdę księżna uważała o kochance swojego męża. Wyjawiła, że nazywała Camillę rottweilerem.

Jak już wbije zęby w kogoś, to nie puści - opisywała Camillę Simone Simmons.

Księżna Diana brzydko nazywała kochankę mężaKsiężna Diana brzydko nazywała kochankę męża Eastnews.pl

Księżna Diana i książę KarolPrzypominamy o incydencie z lat 80. Księżna Diana rozbiła Karolowi butelkę na głowie

Księżna Diana w konfrontacji z Camillą

W filmie dokumentalnym Netflixa - "Diana: In Her Own Words" - księżna zebrała się na odwagę i przeprowadziła rozmowę z kochanką męża. Wyznała, że wie, co dzieje się między tą dwójką i chce, żeby Camilla była tego świadoma. 

Masz wszystko, czego kiedykolwiek chciałaś. Masz wszystkich mężczyzn na świecie, którzy się w tobie zakochują, masz dwoje pięknych dzieci, czego chcieć więcej? - pytała kochankę.

Księżna Diana wyznała kobiecie, że chce męża z powrotem. Dyplomatycznie stwierdziła, że jest jej przykro, że przeszkadza w ich relacji, ale jak sama powiedziała - nie chciała być traktowana jak idiotka.

Myślę, że Camilla myślała, że może kontrolować Dianę. Nie była o nią zazdrosna, była szczęśliwa, że jest kochanką Karola i ciągnie za sznurki z cienia - powiedział królewski autor i ekspert Phil Dampier w rozmowie z "New Idea".

Księżna chciała utrzymać parę z dala od siebie, Camilla jednak nigdy nie odeszła.

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej? Na pewno jedna z droższych