Krystyna Janda pozuje z synami jak księżna Diana. Odtworzyła stare zdjęcie mamy Williama i Harry'ego

Krystyna Janda w sieci czuje się jak ryba w wodzie. Jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, które do złudzenia przypomina archiwalne zdjęcie księżnej Diany z Williamem i Harrym.

Krystyna Janda jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Na jej talencie pierwszy poznał się Andrzej Wajda, który powierzył jej dużą rolę w filmie "Człowiek z marmuru". Jej debiut spotkał się z uznaniem nie tylko kinomanów, ale również krytyków filmowych. Janda szybko stała się ulubienicą Wajdy, który angażował ją do wielu filmów. Możliwość pracy z najlepszymi szlifowała jej talent, za który została nagrodzona Złotą Palmą przyznaną w Cannes.

CZYTAJ TEŻ: Krystyna Janda na zdjęciach z młodości. Internauci szybko doszukali się nieścisłości w dacie urodzenia aktorki

Okazuje się, że Krystyna Janda ma nie tylko dryg do aktorstwa, ale i do prowadzenia mediów społecznościowych. Bardzo szybko połknęła bakcyla i stała się prawdziwym instagramowym wyjadaczem. Jej profil obserwuje ponad sto tysięcy internautów.

ZOBACZ TEŻ: Krystyna Janda pokazała zdjęcie wnuczki. Fani zgadują, do kogo jest podobna. "Geny najlepsze, bo po babci"

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Krystyna Janda opublikowała zdjęcie z synami na Instagramie. Internauci: jak księżna Diana!

Ostatnio na profilu Krystyny Jandy pojawiło się archiwalne zdjęcie, do którego pozuje razem z synami: Jędrzejem i Adamem, a obok nich kręcą się dwa czworonogi. Fani aktorki w mig dostrzegli podobieństwo do zdjęcia księżnej Diany

Jak księżna Diana! - pisali w komentarzach.

Trudno nie zauważyć podobieństwa pomiędzy rodzinną fotką Krystyny Jandy a archiwalnym zdjęciem księżnej Diany z Williamem i Harrym. Uwagę zwraca również fryzura polskiej aktorki, która jest łudząco podobna do tej noszonej przez brytyjską księżna. 

Zobaczcie sami. 

 

Księżna Diana, książę William, książę HarryKsiężna Diana, książę William, książę Harry East News

Więcej o: