"Kevin sam w domu". Historia ojca Kevina jest tragiczna. Zmarł kilka miesięcy po śmierci ukochanego syna

John Heard, który wcielał się w Petera McCallistera, ojca filmowego Kevina, został znaleziony martwy w pokoju hotelowym. W jego krwi wykryto silne środki stosowane do uśmierzania bólu.

Produkcje "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" są już kultowe. W tym roku mija 30 lat od premiery tej pierwszej, a jej popularność nie słabnie i co rok możemy oglądać ją w okresie świąt Bożego Narodzenia. Sympatią widzów cieszy się nie tylko 10-letni pomysłowy Kevin, ale także pozostali członkowie jego rodziny. Niestety, mimo że od lat umilają nam świąteczne dni, to jednak życie prywatne niektórych aktorów wcielających się w ulubionych bohaterów trudno zaliczyć do udanych. O Macaulayu Culkinie i jego doświadczeniach z narkotykami wiedzą wszyscy. Ostatnio sprawdzaliśmy też, co u Buzza, ale mało kto wie, że życie filmowego ojca Kevina skończyło się bardzo smutno i tragicznie.

Zobacz wideo Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia? [Popkultura]

Tragiczna historia Johna Hearda

John Heard zmarł latem 2017 roku. Dokładnie 21 lipca jego ciało zostało odnalezione w hotelu w Palo Alto, gdzie przebywał po operacji kręgosłupa. Początkowo uważano, że zmarł na atak serca, jednak portal TMZ dotarł do raportu toksykologicznego, z którego wynikało, że w jego krwi wykryto szereg bardzo silnych środków przeciwbólowych i uspokajających, które bywają nadużywane i traktowane jak narkotyki - fentanyl, buprenorfinę, hydromorfon, xanax, tramadol, oksykodon oraz oksymorfon. Ostatecznie orzeczono, że John Heard zmarł w wyniku nagłego zatrzymania krążenia z powodu choroby serca oraz miażdżycy. Nie wiadomo jednak, czy wszystkie wykryte w jego krwi środki miały wpływ na jego śmierć i czy zaaplikował je w takiej ilości ze względu na ból po operacji, czy też z innych powodów. Nie jest tajemnicą bowiem, że przed śmiercią John Heard przeżył ogromną tragedię - jego 22-letni syn Max przedawkował narkotyki i zmarł.

Max był synem aktora z jego drugiego małżeństwa z Sharon Heard, z którą miał także córkę Annikę. Para była małżeństwem od 1988 do 1996 roku. John Heard miał także syna Johna ze związku z Melissą Leo, z którą tworzył burzliwą relację. Ich związek rozpadł się po tym, gdy został aresztowany i oskarżony o napad na nią.

John Heard i jego syn Max zostali pochowani obok siebie na cmentarzu w Ipswich w Massachusetts.

Aktor miał na koncie wiele ról filmowych oraz serialowych. Zagrał m.in. w "Gladiatorze", "Na linii ognia", "Duży", "Raport Pelikana", a także "Skazany na śmierć", "CSI: Kryminalne zagadki Miami" i "Agenci NCIS: Los Angeles". Za rolę w "Rodzinie Soprano" otrzymał nominację do Emmy.

John HeardJohn Heard Youtube

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.