Macaulay Culkin kończy 40 lat. Filmowy Kevin po latach wyszedł na prostą. Wygląda świetnie i spotyka się z gwiazdką Disneya

Macaulay Culkin kończy 40 lat. Większa część jego życia była bardzo burzliwa. Błyskawicznie zrobił karierę, był uwielbiany za rolę "Kevina samego w domu" czy "Kevina samego w Nowym Jorku", uważano go za złote dziecko Hollywood. Niestety, sukces w młodym wieku opłacił latami depresji i uzależnienia od narkotyków. W pewnym momencie mówiło się, że zostało mu jedynie pół roku życia. Aktor wyszedł jednak na prostą. Zobaczcie, jak się zmieniał i co działo się u niego przez ostatnie lata.
Macaulay Culkin Macaulay Culkin East News

Złote dziecko Hollywood

Macaulay Culkin pochodzi z wieloletniej rodziny. Urodził się jako trzeci spośród siódemki rodzeństwa. Jego matka Patricia Brentrup była telefonistką i gospodynią domową, natomiast ojciec Kit Culkin był niespełnionym aktorem. Mówi się, że to właśnie on zniszczył Macaulaya i przez niego młody aktor popadł w depresję oraz uzależnienia od narkotyków.

Historia Macaulaya Culkina zaczyna się niewinnie. Ojciec zabierał chłopca na castingi, radził mu, jak odgrywać poszczególne sceny. Dzięki temu Macaulay pierwszą rolę zdobył jako pięciolatek, a już trzy lata później miał na swoim koncie aż siedem kolejnych ról. Potem przyszła pora na "Kevina samego w domu" i już wiemy, że Macaulay Culkin stanie się legendą za życia.

Macaulay Culkin Macaulay Culkin East News

Piekło w domu rodzinnym

Niestety, dla ojca Macaulaya Culkina to było za mało. Nie mówił synowi, ile zarabia, zabierał wszystkie pieniądze, nie brał zdania Macaulaya pod uwagę, decydując o jego kolejnych rolach.

Ojciec nigdy nie pytał mnie, czy mam ochotę w czymś zagrać albo co myślę o scenariuszu. (...) Kiedy miałem 12 lat, przestałem rozumieć, co to znaczy normalne życie. Wiedziałem tylko, że moje takie nie jest - mówi Macaulay Culkin w wywiadach.

Po latach wyszło na jaw, że ojciec znęcał się nad nim psychicznie i fizycznie. Macaulay Culkin otwarcie powiedział, że ojciec był złym człowiekiem. Chciał nawet pokazywać blizny, które zostały mu na ciele po atakach ojca.

Więcej: Ludzie kochali uroczego chłopca, a on przeżywał piekło. Macaulay Culkin wyznaje: Ojciec się nade mną znęcał. Mogę pokazać wszystkie blizny

Macaulay Culkin Macaulay Culkin East News

Macaulay Culkin zrywa kontakty z rodzicami

Macaulay Culkin wybrał więc drogę, na którą decydowało się wiele młodych gwiazd, będących pod kontrolą chciwych rodziców. Zaczął się buntować, zerwał kontakty z rodzicami, zaczął zażywać narkotyki. Przez lata do mediów trafiały kolejne szokujące zdjęcia dawnego "złotego dziecka" Hollywood, które trudno było rozpoznać. Wychudzony, z zarostem był cieniem dawnego siebie.

Macaulay Culkin Macaulay Culkin East News

Burzliwe związki

W 1998 roku, mając zaledwie 18 lat, Macaulay Culkin wziął ślub z Rachel Miner, ale ich małżeństwo nie trwało długo. Po dwóch latach aktor wziął rozwód, a mediom mówił, że "żyje skromnie, niewiele mu trzeba". Potem zakochał się w Mili Kunis, z którą był aż przez 9 lat. Dopiero niedawno aktorka szczerze opowiedziała o relacji z Macaulayem, przyznając, że przeszkadzała jej jego popularność.

Był niewiarygodnie popularny. Nie dało się z nim spokojnie przejść ulicą. Ale to nie była normalna reakcja fanów na widok celebryty. Oni nie wiedzieli, co zrobić, po prostu krzyczeli - powiedziała w programie The Howard Stern Show.

Zdradziła również, że rozstanie w dużej mierze było jej winą. Nie przebierała przy tym w słowach.

Spieprzyłam (...). Kiedy miałam 20 lat byłam straszna i jestem pierwszą, która to przyzna. Zajęło mi to sporo czasu, żeby przyznać się przed samą sobą "Wiesz, byłaś kiedyś suką" i zaakceptować to - powiedziała.

Więcej: Mila Kunis i Macaulay Culkin byli parą 9 lat. Tak szczerze jeszcze o nim nie mówiła. "To nie było normalne"

Macaulay Culkin Macaulay Culkin PacificCoastNews.com/ East News

Zostało mu pół roku życia?

Culkin w popadał w coraz większe uzależnienie od narkotyków. W 2004 roku został nawet aresztowany za posiadanie marihuany i leków psychotropowych. Podczas rozprawy nie przyznał się do winy, a ostatecznie został skazany na trzy roczne wyroki pozbawienia wolności. Jednak staczał się coraz bardziej. W 2012 roku media obiegły szokujące zdjęcia aktora w coraz gorszym stanie. Nagłówki grzmiały, że zostało mu jedynie pół roku życia, a dziennikarze ostrzegali go, że skończy jak Whitney Houston.

Radzimy Macaulayowi, aby poszukał profesjonalnej pomocy w celu uniknięcia tego samego tragicznego losu, który spotkał innych ukochanych celebrytów, z Whitney Houston na czele, która zmarła w tym roku. Uważamy, że były dziecięcy gwiazdor powinien robić wszystko, aby uzyskać leczenie, którego tak bardzo potrzebuje, a które mogło ocalić życie jego przyjaciółki Elijah Rosello. Jej rodzina potwierdziła The ENQUIRER, że przed śmiercią spowodowaną przedawkowaniem narkotyków w marcu Rosello razem z Macaulayem brała narkotyki - pisali.

Więcej: Dziennikarze do Culkina: Idź na odwyk, bo skończysz jak Whitney Houston!

Macaulay Culkin Macaulay Culkin East News

Fascynacja malarstwem i muzyką

Wydawać by się mogło, że apel poskutkował. Culkin, wraz z kolegami Adamem Greenem i Tobym Goodshankiem stworzył grupę, która zajmowała się sztuką. Nazwali ją "Three Men and a Baby (3MB)", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Trzech mężczyzn i dziecko". Zafascynował się malarstwem, ale i muzyką. W 2013 roku założył zespół The Pizza Underground. Powrócił nawet na ekrany i zagrał w takich filmach jak: "Service Man', "Adam Green's Aladdin" czy "Changeland".

Zobacz: Problemy z narkotykami, fascynacja malarstwem, sukcesy brata. Co słychać u Macaulaya Culkina?

Macaulay Culkin Macaulay Culkin East News

Powrót do nałogu

W tym samym roku Macaulay Culkin zaczął być widywany z aktorką Jordan Lane Price. Wiele wskazywało na to, że młoda gwiazda "uratowała" Culkina.

Po raz pierwszy od lat Macaulay wygląda na szczęśliwego i zdrowego. Jordan uratowała go z narkotykowego piekła i jest doprawdy ironiczne, że zastąpiła Milę, która go rzuciła właśnie dlatego, że nadużywał narkotyków - informował portal Contactmusic.com.

W 2016 roku jednak znów mówiło się o powrocie Macaulaya Culkina do narkotyków, a do mediów zaczęły trafiać kolejne niepokojące fotografie. Aktor zażywał podobno w dużych dawkach lek o nazwie Methadone, który jest stosowany przy leczeniu uzależnień od heroiny i morfiny. Dla niego stał się już substytutem narkotyków.

Niestety, zażywanie methadonu zbyt często i poza kontrolą lekarską niesie ze sobą duże ryzyko uzależnienia. Jeśli zobaczyłbyś Macaulaya, pomyślałbyś, że to bezdomny albo włóczęga - twierdziło źródło serwisu RadarOnline.com.

Więcej: Macaulay Culkin wrócił do nałogu? "Pomyślałbyś, że to bezdomny". Nowe zdjęcia to najlepsza odpowiedź

Macaulay Culkin i Brenda Song Macaulay Culkin i Brenda Song East News

Nowa miłość i świetna forma

Na szczęście już rok później Macaulay Culkin zaczął wracać do formy. Zbiegło się to z jego randkami z gwiazdą Disneya, Brendą Song. Para zaczęła być widywana razem na kolacjach czy w parku rozrywki. Wygląda na to, że Culkin i Song (gwiazda serialu Disneya "Nie ma to jak hotel") świetnie się ze sobą dogadują. Ostatnie ich wspólne zdjęcia pochodzą co prawda z 2019 roku, ale do mediów nie trafiły żadne plotki o możliwym rozstaniu pary. Wiele wskazuje więc na to, że aktor wreszcie wyszedł na prostą, jest w szczęśliwym związku i poradził sobie z demonami przeszłości.

Zobacz też: Macaulay Culkin z nową dziewczyną w parku rozrywki. Spotyka się z gwiazdą Disneya! Mamy zdjęcia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.