Mila Kunis i Macaulay Culkin byli parą 9 lat. Tak szczerze jeszcze o nim nie mówiła. "To nie było normalne"

Mila Kunis i Macaulay Culkin zaczęli się spotykać, gdy aktorka miała 16 lat. O trwającym prawie dekadę związku do tej pory nie mówiła wiele. W nowym wywiadzie szczerze przyznała, że nie należał on do najłatwiejszych.  

Mila Kunis jest teraz żoną Ashtona Kutchera, z którym spodziewa się drugiego dziecka. Wcześniej aktorka przez dziewięć lat związana była z Macaulay'em Culkinem, z którym rozstała się w 2011 roku. Warto zauważyć, że na początku, to znany z roli w "Kevin sam w domu" aktor był większą gwiazdą w związku. Jego ogromna popularność bardzo dawała się we znaki aktorce i źle wpływała na relację.  

Był niewiarygodnie popularny. Nie dało się z nim spokojnie przejść ulicą. Ale to nie była normalna reakcja fanów na widok celebryty. Oni nie wiedzieli co zrobić, po prostu krzyczeli - powiedziała w programie The Howard Stern Show.

Prowadzący program poruszył tez kwestię małżeństwa. Fani i media zastanawiali się, dlaczego, mimo tak dużego stażu związku, para nie zdecydowała się na ślub.

Kiedy zaczynaliśmy chodzić na randki, miałam 16 lat. Powiedziałam tacie, wiesz co, ja nie wierzę w instytucję małżeństwa. Jakiś czas później powiedziałam mu, że wezmę ślub, kiedy osoby homoseksualne będą miały do tego prawa. Później pomyślałam, że to po prostu nie jest dla mnie - wyznała. 

Gospodarz show nie ustępował i zapytał wprost: Może po prostu nie byłaś w nim zakochana. Na co ona:

Szczerze? Kto wie.

Mila Kunis zdanie ostatecznie zmieniła i dziś jest żoną Ashtona Kutchera . W programie wspomniała tez początki związku z obecnym partnerem. 

Ustaliśmy, że to nic poważnego, czysta zabawa. Oboje byliśmy po długich związkach. Minęły trzy miesiące i zrozumiałam, że chodzi o więcej niż o zabawę - wspomina. 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.