Macaulay Culkin z nową dziewczyną w parku rozrywki. Spotyka się z gwiazdą Disneya! Mamy zdjęcia

Macaulay Culkin długo zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Dzisiaj już wyszedł na prostą i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Dodatkowo wiele wskazuje na to, że znalazł nową miłość.

Macaulay Culkin wychodzi na prostą nie tylko, jeśli chodzi o jego życie zawodowe, ale również prywatne. Aktor, znany polskim widzom z kultowej roli Kevina, pracuje przy filmie "Changeland". Rolę w tej produkcji otrzymała również była gwiazda Disneya, Brenda Song, i wygląda na to, że łączy ich więcej, niż tylko wspólna praca.

Culkin ostatnio widziany był z Song (znaną z roli London Tipton w serialu Disney Channel, "Nie ma to jak hotel") dwa miesiące temu, kiedy udali się razem na kolację do Los Angeles. Tym razem wybrali się do parku rozrywki Knott's Berry Farm w Kalifornii na imprezę Halloweenową (Knott's Scary Farm). Informator "Entertainment Tonight" donosi, że para wyglądała bardzo uroczo razem: trzymali się za ręce i nie szczędzili czułości.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Macaulay i 8 lat od niego młodsza Brenda byli tam na podwójnej randce z Sethem Greenem, reżyserem "Changeland" a prywatnie przyjacielem, oraz jego żoną, Clare Grant. 

Cała czwórka sprawiała wrażenie, jakby czuli się bardzo komfortowo w swoim towarzystwie i świetnie bawili podczas wspólnego wyjścia - dodaje informator Entertainment Tonight.

Macaulay Culkin w wieku zaledwie 18 lat poślubił aktorkę, Rachel Miner, z którą rozwiódł się 4 lata później. Następnie przez 9 lat spotykał się z Milą Kunis. Po ich rozstaniu aktor związał się Jordan Lane Price, znaną z serialu "Wszystkie moje dzieci".

"Changeland" będzie pierwszym po kilkuletniej przerwie filmem w karierze obu aktorów.

embed

Jak myślicie, pasują do siebie?

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.