Pamiętacie słodkich bliźniaków z serialu "Nie ma to jak hotel"? Teraz to mega przystojniaki! Jeden z nich ma na koncie NAGIE zdjęcia

Zack i Cody Martin to bohaterowie kultowego serialu "Nie ma to jak hotel". W ich role wcielili się bliźniacy, Dylan i Cole Sprouse. Potem niesfornych chłopców oglądaliśmy w "Nie ma to jak statek". Dzisiaj mają po 25 lat i wyrośli na niezłych przystojniaków. Jeden z nich uwielbia pozować do zdjęć z papierosem, drugi ma na koncie mały skandal... z nagimi zdjęciami. Zobaczcie, jak bardzo się zmienili i jak teraz wyglądają.
Dylan i Cole Sprouse Dylan i Cole Sprouse RON TOM / East News

"Nie ma to jak hotel"

Pamiętacie serial "Nie ma to jak hotel"? A potem jego kontynuację "Nie ma to jak statek"? Odtwórcy ról głównych bohaterów czyli Dylan i Cole Sprouse są już dorośli i w ogóle nie przypominają owych niesfornych nastolatków z serialu. Bliźniacy wyrośli i są naprawdę niezłymi przystojniakami!

Nie ma to jak hotel/ EAST NEWS

Cole Sprouse Cole Sprouse Nie ma to jak hotel

Cole Sprouse

Jednego z dwóch rozrabiaków-bliźniaków grał Cole Sprouse. Cole jest o piętnaście minut młodszy od swojego brata Dylana. Obaj pierwszy raz przed kamerami pojawili się, kiedy mieli niespełna rok (w filmie "Grace w opałach"), ale to dopiero kultowy serial "Nie ma to jak hotel" dał im niebywałą popularność. Cole razem z bratem karierę rozpoczął w wieku 8 miesięcy, ponieważ ich matka potrzebowała pieniędzy.

Sam nigdy nie podjąłem decyzji, że będę grał, to nigdy nie była moja pasja. Szczerze mówiąc, gdyby matka nie popchnęła mnie do tego, prawdopodobnie nigdy bym nie pomyślał, że mógłbym robić karierę w ten sposób - mówił Cole w jednym z wywiadów.

Cole SprouseRobin Platzer/Twin Images / LFI/Photoshot/REPORTER

Cole Sprouse Cole Sprouse Emma McIntyre / AFP/EAST NEWS

Cole Sprouse

Przystojniak? Jak najbardziej. Ma jednak dużą skłonność do tytoniu i nie waha się pozować z papierosem.

DAMN THATS EDGY. 3/3 @damon_baker

Post udostępniony przez Cole Sprouse (@colesprouse) 26 Cze, 2016 o 12:28 PDT

2/3 @damon_baker

Post udostępniony przez Cole Sprouse (@colesprouse) 26 Cze, 2016 o 10:13 PDT

Cole Sprouse Cole Sprouse Robin Platzer/Twin Images / LFI/Photoshot/REPORTER

Cole Sprouse

Cole ma na koncie kilkanaście ról, co jak na 25-latka nie jest najgorszym osiągnięciem. Zagrał też m. in. epizod w "Przyjaciołach" . Było to dla niego bardzo ciężkim przeżyciem ze względu na obecność na planie Jennifer Aniston.

Praca z Aniston była naprawdę trudna, ponieważ wtedy byłem w niej strasznie zakochany - wspominał w jednym z wywiadów.

Nie należy do osób, które ukrywają myśli. I tak, jak bez ogródek przyznał się do szczeniackiego uczucia do Aniston, tak z tą samą otwartością przyznaje się do ogromnej niechęci do Donalda Trumpa.

Jest świetny na Twitterze - to bodaj jedyny komplement, jaki ma pod adresem obecnego prezydenta USA.
Dylan Sprouse Dylan Sprouse Nie ma to jak hotel

Dylan Sprouse

Dylan Sprouse jest postacią bardziej tajemniczą od swojego brata, ale też wydaje się być bardziej od niego kontrowersyjny. Na jego Instagramie nie znajdziemy niemal żadnej jego aktywności, ale to właśnie ten bliźniak był bohaterem pewnego skandalu. Zrobił sobie nagie zdjęcie, które wyciekło do sieci.

Spójrzcie na zdjęcie powyżej. Przedstawia pulchnego blondyna. Jak widać, Dylanowi przeszkadzała jego dziecięca figura, więc postanowił na siłowni poprawić swoją sylwetkę. I wtedy właśnie Internet poznał jego nagie zdjęcia, choć on sam utrzymywał, że to nie on je tam umieścił. Niemniej efektu nie żałował.

Po pierwsze, oświadczam, że naświetlam tę sytuację, ponieważ nie uważam, że to, co zrobiłem, było złe. Jestem dumny z moich postępów na siłowni, uznałem, że wyglądam hot i chciałem się tym podzielić... Nie wyszło idealnie, ale to wszystko moja wina i zmierzę się z tą sytuacją jak mężczyzna - napisał swego czasu na Twitterze.

Dylan SprouseScreen z Twitter.com/Dylan Sprouse

Dylan Sprouse Dylan Sprouse Screen z Instagram.com/Dylan Sprouse

Dylan Sprouse

Podobnie jak swój brat, ma podwójne obywatelstwo, USA i Włoch. Razem z bliźniakiem sygnuje swoim nazwiskiem markę odzieżową. To, że w filmie widzieliśmy go jako chłopca nader nadpobudliwego i psotnego, nie wynikało jedynie z fantazji scenarzystów. Dylan ma zdiagnozowane ADHD i to poniekąd tłumaczy jego wybryki.

Dylan SprouseScreen z Instagram.com/Dylan Sprouse

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.