Courteney Cox odtworzyła kultową scenę z "Przyjaciół". Włożyła indyka na głowę! Był tak ciężki, że pomogli jej znajomi

Courteney Cox bardzo aktywnie prowadzi swój Instagram. Ostatnio podzieliła się z fanami filmikiem, na którym... zakłada na głowę surowego indyka w okularach. Aktorka odtworzyła słynną scenę z serialu "Przyjaciele" i pokazała making of. Jak wyszło?

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych sitcomów w historii telewizji. Widzowie na całym świecie uwielbiali śledzić perypetie grupy przyjaciół mieszkających na Manhattanie. Serial okazał się przełomowy w karierze Jennifer Aniston, która wcielała się w postać Rachel Green, pracującej w kawiarni wielbicielki mody. Kultowe teksty z komediowej produkcji do dziś wspominane są przez fanów, a jedną z najpopularniejszych scen z serialu ostatnio odtworzyła aktorka Courteney Cox.

Gwiazdy serialu 'Przyjaciele'Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu

Courteney Cox odtworzyła słynną scenę z "Przyjaciół". Założyła indyka na głowę

Cox grała w serialu Monicę Geller, znaną z pedantyczności i obsesji na punkcie sprzątania. Cox pokazała na instagramowym profilu krótki filmik, na którym odtwarza słynną scenę z zakładaniem na głowę indyka. Fragment pochodzi z odcinka "Przyjaciół", w którym bohaterowie wspominali najgorsze Święto Dziękczynienia Moniki. Bohaterka uwodziła swojego partnera, ocierając się o kuchenny nóż, który upadł i przebił buty Chandlera. Monika musiała go przeprosić i zrobiła to w bardzo nietypowy sposób. Włożyła na głowę indyka i zatańczyła z ukochanym - wtedy Chandler pierwszy raz wyznał jej miłość.

Zobacz wideo Courteney Cox pokazała na Instagramie, jak tańczy z córką

Nagranie, na którym Courteney Cox ma na głowie indyka w okularach, pojawiło się na jej profilu z okazji Święta Dziękczynienia. Filmik skomentowała między innymi Lisa Kudrow, czyli serialowa Phoebe:

Zrobiłaś to!
 

Cox nie poprzestała na jednym nagraniu. Do sieci wrzuciła making of jej żartu z indykiem. Okazuje się, że ptak był tak ciężki, że w zakładaniu go na głowę musieli pomóc jej znajomi. Wideo obejrzało już blisko 3,5 miliona internautów, którzy nie szczędzili komentarzy:

Ojej! Potrzebowałam tego.
Jesteś genialna.
To zaskakujące, co potrafisz zrobić dla nas, fanów.
 

Przypomnijmy, że scena z "Przyjaciół" stała się na tyle kultowa, że jakiś czas temu w amerykańskich sklepach pojawiła się pluszowa maska indyka, która miała ułatwiać wyznawanie miłości. Można było kupić ją za około 120 dolarów.

Matthew PerryMatthew Perry pochwalił się zdjęciem o 22 lata młodszej narzeczonej. Molly Hurwitz to prawdziwa piękność!

Zobaczcie śmieszne nagranie Courteney Cox. Zachęciła Was do zakładania nietypowych nakryć głowy?

Więcej o: