Córka Zbigniewa Zamachowskiego skończyła studia i dostała pracę. Marysia pracuje z tatą

Córka Zbyszka Zamachowskiego dostała pracę! Aktor pęka z dumy. Maria poszła w jego ślady.

Zbigniew Zamachowski w swoim życiu miał okazję zagrać na deskach najlepszych teatrów i w wielu produkcjach filmowych. Życie zawodowe zawsze świetnie mu się układało, mniej szczęścia miał w prywatnym - jest dwukrotnym rozwodnikiem. Rozstanie z drugą żoną, Aleksandrą Justą, doprowadziło do medialnego szumu wokół rodziny aktora, a szczególnie dotknęło jego dzieci - Marię, Antoniego, Tadeusza i najmłodszą z rodzeństwa - Bronisławę. 

Monika ZamachowskaByły mąż Moniki Zamachowskiej został ojcem

Córka Zbigniewa Zamachowskiego dostała dobrą pracę

Stosunki między Zbyszkiem a Aleksandrą nie należą do najlepszych. Swego czasu nie poprawił ich również fakt, że aktor żeni się z Moniką Richardson. Gwiazdor w jednym z wywiadów przyznał, że robi wszystko, żeby dzieci czuły jego wsparcie i pomoc. Teraz tego dowiódł. Zapewnił najstarszej córce dobrą pracę. Dziewczyna rozpoczęła pracę w Radiu Nowy Świat, w którym to Zamachowski ma już swoją audycję. Aktora możemy usłyszeć w "Zamachu na dziesiątą muzę". Marysia natomiast prowadzi program "Mistrzowie grają w Nowym Świecie" i do tego jest wydawcą "Stulecia dziwów" oraz "W środku dnia". 

Zbyszek jest szczęśliwy, że Marysia po studiach z kulturoznawstwa znalazła dobrą pracę i ma szansę na samodzielność. Bardzo jej kibicuje i do pracy dla Radia Nowy Świat zachęca też młodszą latorośl, Bronkę - wspomniała osoba z otoczenia Zamachowskiego w rozmowie z Pomponikiem.

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska pozuje z córką. Internauci są pewni. "Piękna i do mamy podobna bardzo"

Kilka lat temu w jednym z wywiadów z "Gazetą Olsztyńską", aktor narzekał, że młodzież w dzisiejszych czasach nie jest samodzielna i unika pracy. Na szczęście o swoje dzieci nie musi się martwić. Maria miała okazję udowodnić, że doskonale da sobie radę. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim: "Podaję mu kapcie"