Córka Zamachowskiego i Justy ma już 17 lat! Bronisławę spotkał kilka dni temu wielki zaszczyt

Czy córka Zamachowskiego pójdzie w ślady taty? Wszystko na to wskazuje!

Przyjęło się mówić, że dzieci gwiazd mają w życiu "łatwiej". Wygląda jednak na to, że 17-letnia córka Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy postanowiła samodzielnie zawalczyć o sławę.

Zobacz wideo

Do niedawna o nastolatce było głośno głównie w kontekście rozwodu jej ojca oraz jego małżeństwa z nową partnerką - Moniką Richardson. Macocha Bronisławy nie stroni od epatowania życiem prywatnym w mediach. 

Bronisława Zamachowska na imprezie Orłów

17-letnia dziewczyna póki co unika wywiadów rzek, a zamiast tego stawia pierwsze kroki w świecie filmu. Drugoplanowa rola w filmie Andrzeja Wajdy "Powidoki" przyniosła jej w ubiegłym roku aż dwie nominacje do prestiżowych Orłów. 

Ostatecznie Bronisława Zamachowska nie wygrała żadnej ze statuetek, ale w tym roku Polska Akademia Filmowa dała jej możliwość odczytania nominowanych w jednej z kategorii. Dawno niewidziana na salonach 17-latka wyraźnie wydoroślała.

17-LETNIA BRONISŁAWA ZAMACHOWSKA. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na uroczystym wydarzeniu Zamachowska zaprezentowała się w prostej czarno-białej stylizacji, którą uzupełniła fikuśnym upięciem włosów. Myślicie, że 17-letnia Zamachowska dołączy kiedyś do pierwszoligowych polskich aktorów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.