Monika i Zbigniew Zamachowscy zjawili się na pogrzebie Łapińskiego w kuriozalnych strojach. Maseczka w koty to początek

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na pogrzebie Jerzego Łapińskiego pojawili się w mało eleganckich strojach. Zasady dress code złamał zwłaszcza aktor.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych Jerzego Łapińskiego. Małżeństwo wyróżniało się na tle innych żałobników przez niestosowne ubranie. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski nie popisali się

19 maja 2020 odbył się pogrzeb Jerzego Łapińskiego. Zasłużonego aktora pochowano na Cmentarzu Bródnowskim. W związku z rządowymi obostrzeniami, które mają zapobiegać rozprzestrzenianiu się epidemii COVID-19, w uroczystościach pogrzebowych nie mogło uczestniczyć wiele osób. Jednak Łapińskiego pożegnała nie tylko rodzina, ale też przyjaciele aktorzy. I tak na pogrzebie pojawili się m.in. Krystyna Janda, Jan Englert, Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna, Artur Barciś oraz Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski.

Ci ostatni zwrócili na siebie uwagę przez nieodpowiedni strój. Na pogrzebie zjawili się bowiem w kolorowych i raczej mało eleganckich ubraniach. Prezenterka miała co prawda ciemny płaszcz, ale zestawiła go z fioletowymi spodniami i kolorowym szalem w żółte wzory. Outfit aktora również pozostawił wiele do życzenia. Granatowa kurtka, brązowe spodnie i do tego czerwony kołnierzyk od koszuli nie pasowały do tak poważnej sytuacji. Zamachowski tego dnia założył też maseczkę z wzorem w koty, którą notabene momentami źle nosił, odsłaniając nos. 

Oczywiście rozumiemy, że najważniejszy jest fakt, że Zamachowscy pojawili się na cmentarzu i pożegnali przyjaciela. Jednak w takich momentach aparycja jest również ważna. Odpowiedni obiór jest oznaką szacunku wobec zmarłego. Przypomnijmy, że podobne faux pas popełnił również mąż Katarzyny Skrzyneckiej, który na pogrzeb Pawła Królikowskiego przyszedł w dresie.

Monika Zamachowska żegna Jerzego Łapińskiego

Monika Zamachowska pożegnała także Jerzego Łapińskiego na swoim Instagramie. Dziennikarka zamieściła tam wzruszający wpis. 

Dzisiaj był pogrzeb Łapki - dobrego, czułego, cichego człowieka, wspaniałego aktora, który rozumiał, co grał i po co. Lubiłam być blisko niego. Słuchać go i patrzeć w jego mądre oczy. Już się nie spotkamy w Twoim pięknym ogrodzie. Będzie mi Cię brakowało, Jureczku. Tyle ludzi przyszło Cię dzisiaj pożegnać. Do zobaczenia w lepszym świecie -  napisała Zamachowska.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci opłakiwali zmarłego aktora. Nie zabrakło też słów wsparcia dla rodziny zmarłego. My również przyłączamy się do tych kondolencji. 

Więcej o:
Komentarze (102)
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na pogrzebie w kuriozalnych strojach. Tak pożegnali Jerzego Łapińkiego
Zaloguj się
 • niezalany

  Oceniono 51 razy 41

  a skąd wiecie czy się tak nie umówił ze śp. panem jerzym, że będzie ubrany jakby szedł na przyjacielskie spotkanie z nim, a nie na jego pogrzeb... stuknijcie się w te swoje pustostany mózgowe

 • enter123

  Oceniono 42 razy 32

  Obok Zamachowskiego, facet w czerwonej kurtce wam nie przeszkadza??? Z tyłu dziewczyna w jasnoszarym płaszczu - też spoko... Tylko do Zamachowskich sie dopierda...cie!

 • zwyczajny_suweren

  Oceniono 34 razy 30

  No straszna sprawa, cała wioska pani redaktor huczy już od rana. Na mój pogrzeb jeśli ktokolwiek by przyszedł, niech sobie nosi kalesony i i lakierki jeśli tak mu wygodniej. Ani od tego nie zgniję szybciej ani wolniej.

 • starsza10

  Oceniono 38 razy 24

  Przesadzasz, Plotku. Pan Zamachowski nie grzeszył nigdy ani urodą, ani elegancją, więc dlaczego akurat na tym pogrzebie ma być inaczej. Zamachowska ma odrosty, jak to w czasie pandemii i jest ubrana doskonale poprawnie. Nie Jestem fanka ani jej, ani jego, ale uszczypliwość Plotka mam za gruba przesadę.

 • glupota_g.pl

  Oceniono 22 razy 22

  Czemu ja to zobaczyłem na stronie głównej Gazeta.pl i jeszcze w to kliknąłem?

 • krzychole

  Oceniono 22 razy 20

  Strój strojem, ale co za debil przychodzi na pogrzeb z aparatem i cyka fotki gościom. Z weselem mu się pomyliło...

 • aimarkadius

  Oceniono 24 razy 20

  porąbało Was z takim tematem.... ręce opadają...

 • nienoto

  Oceniono 22 razy 18

  Mało osób na pogrzebie ze względu na obostrzenia, ale paparazzi z aparatem musiał się wcisnąć... Nie dacie spokoju ludziom nawet na pogrzebie przyjaciół. Kto tu chce mówić o tym co wypada... Wy? Serio?

 • z.wyspy

  Oceniono 19 razy 13

  Dobrze, że są dyżurni dziennikarze od tłumaczenia hołocie, co u jaśniepaństwa wypada, a co nie wypada. Zwłaszcza na pogrzebie. Dzięki Wam wszyscy czujemy się mniej zagubieni we współczesnym świecie. Ą propos, kiedy coś napiszecie, czy ona (już wy wiecie kto!) włożyła majtki, czy też - jak wy to ujmujecie - "zaliczyła wpadkę", czy jakoś tak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX