"Eurowizja Junior 2020". Ala Tracz komentuje przegraną i zdradza, co zrobiła po finale

"Eurowizja Junior 2020". Tegoroczny finał zakończył się zwycięstwem Francji. Jak po wszystkim czuje się przedstawicielka Polski, Alicja Tracz?

"Eurowizja Junior 2020" za nami. Podczas finału tegorocznego konkursu emocje sięgały zenitu. Przypomnijmy, że ostateczne zmagania uczestników mogliśmy oglądać 29 listopada 2020 roku od godziny 17:00 w Telewizji Polskiej. 

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy

Warto dodać, że "Eurowizja Junior" po raz drugi z rzędu organizowana jest przez Telewizję Polską, a my mamy na swoim koncie dwa następujące po sobie zwycięstwa przedstawicielek naszego kraju. W 2018 roku wygrała Roksana Węgiel, a rok później Viki Gabor. W tym roku Polacy mieli nadzieję na zwycięstwo Ali Tracz. Niestety, dziesięciolatce nie udało się wygrać.

Eurowizja Junior 2020 - Valentina z Francji wygrywaEurowizja Junior 2020. Valentina z Francji śpiewała z playbacku?! Hiszpania znowu (!) ma pretensje

"Eurowizja Junior 2020". Ala Tracz po finale

Pierwsze miejsce w tegorocznej odsłonie konkursu zajęła Francja. To właśnie na Valentinę z piosenką "J'imagine" zarówno widzowie, jak i profesjonalni jurorzy oddali największą liczbę głosów. Ala Tracz zajęła dziewiąte miejsce na liście.

Wiele osób uważało, że Alicja zasłużyła na zwycięstwo. Co o wynikach sądzi sama przedstawicielka naszego kraju? Młoda wokalistka opowiedziała "Pomponikowi" o swoich odczuciach po finale. 

Czuję się bardzo dobrze po zakończeniu konkursu. Emocje jeszcze nie opadły. Najbardziej stresującym momentem dla mnie było przyznawanie punktów. Viki i Roxie po zejściu z anteny bardzo mi gratulowały. Piosenka i występ Valentiny był bardzo fajny. My pisałyśmy na Instagramie wcześniej. Zapoznałyśmy się - wyznała Alicja Tracz.

Dokąd Ala postanowiła się udać, gdy emocje już opadły?

Teraz po wszystkim idziemy na sushi. Bardzo lubię je jeść!" - powiedziała "Pomponikowi" reprezentantka.

Na temat występu Ali wypowiedziała się także jej mama, która przez cały czas kibicowała córce. 

Występ córki był niesamowity. Serce biło mi jak szalone. Nie spodziewaliśmy się wygranej, dlatego te emocje nie były aż tak ogromne. Jesteśmy dumni z córki - dodała mama piosenkarki. 

Sprawdź: Wygodne ubrania dziecięce!

Alicja TraczMama Alicji Tracz stara się chronić córkę przed ciemną stroną show-biznesu. Zdradziła, jak sobie z tym radzi

My również jesteśmy dumni. Życzymy sukcesu podczas kolejnej Eurowizji!