Jacek Rozenek pokazał poruszające nagranie. Uczył się chodzić na nowo. "Stoję sam i usiłuję utrzymać równowagę. Bardzo trudne"

Jacek Rozenek zamieścił na Facebooku filmik z początków rehabilitacji. Na nagraniu widzimy, jak ponownie uczy się chodzić. Od razu widać, z jaką determinacją walczył o powrót do sprawności.

Jacek Rozenek w maju 2019 roku podczas podróży służbowej nad morze dostał udaru. Aktor w części był sparaliżowany, miał problemy z mową oraz poruszaniem się. Szybko trafił do najbliższego szpitala, jednak tam nie do końca udało mu się pomóc, toteż następnie przetransportowano go do szpitala w Warszawie. Dopiero tam po trzech dniach rozpoczęto leczenie, a następnie rehabilitację.

Jacek Rozenek pokazał poruszające nagranie z rehabilitacji

Od wystąpienia udaru, który przeszedł Jacek Rozenek, minęło już kilkanaście miesięcy. Były mąż Małgorzaty Rozenek na szczęście czuje się już o wiele lepiej i dzięki regularnym rehabilitacjom wraca do pełnej sprawności. Na facebookowym profilu aktora pojawiło się poruszające nagranie. Możemy zobaczyć na nim Jacka Rozenka podczas drugiego miesiąca rehabilitacji. Na filmiku aktor uczy się stawiać pierwsze kroki.

Zdjęcie z Gryfic. Dwa miesiące po udarze, stoję sam i usiłuję utrzymać równowagę. Bardzo trudne. Przypomnienie, ile zdołałem osiągnąć. Miłego dnia dla wszystkich.

Internauci nie zawiedli i w komentarzach zostawili wiele słów gratulacji oraz wsparcia dla aktora.

Tylko ty wiesz, ile siły i determinacji kosztowała ta walka. Wielkie brawa!
Dużo zdrówka panie Jacku, co byłe złe minęło i teraz już będzie tylko lepiej. Duży szacun za wytrwałość w trudnej rehabilitacji.
Podziwiam pana. Jest pan bardzo silny i widziałam, ile wysiłku to pana kosztuje. Mnóstwo zdrowia życzę.

My oczywiście również życzymy Jackowi Rozenkowi jak najwięcej zdrowia i wytrwałości!

ZOBACZ TEŻ: Jacek Rozenek poznał Henryka Majdana. Byłej żonie nie szczędził miłych słów. "Widzę, że ona jest zadowolona"

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek: "Mają swojego tatę, ale nie miałem problemu z ich pokochaniem"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.