Tak wygląda salon Doroty Szelągowskiej. Dwie kanapy i wiszący fotel to tylko początek. Jak przytulnie!

Dorota Szelągowska uwielbia swoją pracę, a przy każdym nowym wnętrzu może puścić wodze fantazji i zaprojektować funkcjonalną przestrzeń. Jak wygląda salon samej projektantki? Oto odpowiedź!

Metamorfozy mieszkań przeprowadzone przez Dorotę Szelągowską cieszą się dużą popularnością. Internauci doceniają wyczucie stylu projektantki. W telewizji możemy zobaczyć, w jaki sposób zmieniają się wnętrza uczestników programów. A jak wyglądają cztery kąty Szelągowskiej? Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy i wrzuciła na Instagram zdjęcie salonu.

'Totalne remonty Szelągowskiej'Dorota Szelągowska odnowiła mieszkanie kobiety, która przygarnęła dzieci swojej siostry

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

Salon Doroty Szelągowskiej - jest modnie, przytulnie i wygodnie

W mieszkaniu Doroty nie znajdziemy minimalistycznych, surowych elementów. Szelągowska postawiła na zdrową prostotę w przytulnym wydaniu. W salonie nie zabrakło miejsca na wygodne szare kanapy, miękki duży dywan oraz poduszki i narzutę w kremowym odcieniu. Ściany zostały białe, aby nie zaburzać kolorystycznej estetyki. Ciekawym elementem są przemalowane na biało okiennice. To świetna alternatywa dla żaluzji i zasłon zaciemniających, która nadaje całości niepowtarzalny charakter. W pomieszczeniu widzimy również całkiem dużo roślin, co działa relaksująco i pozwala cieszyć się zielenią również w zimowe miesiące.

 

Ten dodatek to prawdziwy hit wnętrzarski

Naszym ulubionym elementem salonu jest jednak brazylijski wiszący fotel. Przeglądając Instagram czy portale wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji, natrafimy na wiele podobnie wyglądających mebli. To prawdziwy hit wszystkich modnych mieszkań. Szelągowska świetnie włączyła must have sezonu do wnętrza, który współgra z innymi elementami pomieszczenia. W takim fotelu popołudniowy wypoczynek to prawdziwa przyjemność! 

'Totalne remonty Szelągowskiej'Dorota Szelągowska odnowiła mieszkanie pracownicy pogotowia. Salon wygląda sielsko

Zobacz też: Dorota Szelągowska odnowiła smutne poddasze, które nie było remontowane od 20 lat. Wyszło luksusowo. Kanapa najpiękniejsza