Książę Filip ma nietypowe hobby. Ujawnił je dopiero teraz, gdy zbliża się do setnych urodzin

Książę Filip ma nietypowe hobby - jest tak zainteresowany obserwacjami UFO i teoriami o kosmitach, że zaczął gromadzić książki i angażować się w dyskusje na ten temat.

Książę Filip w wieku prawie 100 lat zdecydował się ujawnić swoje zainteresowanie UFO. W zeszłym roku miał poprosić swojego sekretarza o napisanie specjalnego listu do autora książki, która niezwykle go zaintrygowała. To już prawdziwy fan!

Książę Filip interesuje się UFO

Książę Filip zaraził się pasją do UFO od swojego wuja Lorda Mountbattena. Mężczyzna napisał oficjalny raport o spodku lądującym na jego posiadłości, zauważonym przez murarza w 1955 roku. Pracownik relacjonował, że na miejscu pojawił się tajemniczy obiekt i zawisł nad ziemią. Murarz miał zostać strącony z roweru przez „niewidzialną siłę”.

Od tego czasu członek rodziny królewskiej był szczerze zainteresowany tym tematem. W ubiegłym roku zdecydował się nawet na sięgnięcie do kilku lektur, które miały przybliżyć mu różne incydenty z rzekomym udziałem istot pozaziemskich.

"The Halt Perspective" Charlesa Halta i Johna Hansona spodobała mu się na tyle, że zlecił  swojemu sekretarzowi napisanie listu do jednego z autorów. Zaznaczył, że ta lektura jest bardzo interesująca. Po otrzymaniu kolejnej książki pisarzy stwierdził, że z przyjemnością doda ją do swojej kolekcji.

Jego Królewska Wysokość doda ten egzemplarz do swojej kolekcji. Będzie bardzo mile widzianym dodatkiem do jego biblioteki - odpisał sekretarz pisarzowi.

Jedna z pozycji dotyczyła m.in. wydarzeń z lasu w jednej z angielskiej wsi, Rendlesham z grudnia 1980 roku. To właśnie wtedy obiekty kilkakrotnie pojawiły się wokół amerykańskich baz wojskowych w Woodbridge i Bentwaters.

Spodziewalibyście się po nim takiego zainteresowania trudnymi do wytłumaczenia zjawiskami?

Zobacz też: Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 73. rocznicę ślubu. Otrzymali wyjątkowy prezent od prawnuków

Zobacz wideo Nagrania UFO są autentyczne. Potwierdziło to wojsko USA
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.