Mąż Bogumiły Wander nie może odwiedzać jej w ośrodku. Przez pandemię nie widzieli się od paru miesięcy. "Dostaję regularnie zdjęcia"

Krzysztof Baranowski, mąż Bogumiły Wander przyznał, że od dłuższego czasu nie widuje się z żoną. Ta przebywa w specjalnym ośrodku w Konstancinie. Przez pandemię koronawirusa odwiedziny są niemożliwe.

Bogumiła Wander jest legendarną spikerką Telewizji Polskiej, która już od dobrych kilku lat nie jest aktywna zawodowo. Mężem Bogumiły Wander jest kapitan jachtowy Krzysztof Baranowski, który jako pierwszy Polak dwukrotnie opłynął kulę ziemską. Dziennikarka poznała jeszcze pod koniec lat 70. Już wtedy pomiędzy tą dwójką zaiskrzyło, jednak ci nie zrezygnowali ze swoich ówczesnych związków. Dopiero w 2000 roku zamieszkali razem, a pięć lat później wzięli ślub. Obecnie dziennikarka z powodu choroby Alzheimera przebywa w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie pod Warszawą.

ZOBACZ TEŻ: Bogumiła Wander po latach żałuje odejścia z TVP. "Może za szybko. Brakuje mi telewizji. To moje życie, od młodych lat"

Dominic D'Angelica wydał oświadczenieDominic D'Angelica wydał oświadczenie. "Nie jestem przestępcą ani oprawcą"

Bogumiła Wander nie może spotykać się z mężem

Do niedawna mąż odwiedzał Bogumiłę Wander regularnie w ośrodku, jednak wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu, gdy wybuchła pandemia koronawirusa. Z wiadomych względów ograniczono odwiedziny pacjentów, dlatego też Krzysztof Baranowski nie może spotykać się z żoną, o czym zresztą sam opowiedział na łamach "Faktu".

Moja żona jest już drugi rok pod dobrą opieką lekarzy. Przed pandemią odwiedzałem ją regularnie w ośrodku, ale niestety pandemia nas rozdzieliła i nie mogę tam się pojawiać - przyznał mąż Bogumiły Wander.

Dominic D'AngelicaDominic D'Angelica wydał oświadczenie. Komentują je gwiazdy. Michał Piróg: Bądź silny

Niestety małżonkowie nie mogą również rozmawiać ze sobą przez telefon. Krzysztof Baranowski jest zdany jedynie na lekarzy, którzy informują go o stanie zdrowia żony.

Nie mam takiej możliwości, ale rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku - dodał w rozmowie z tabloidem.

Mamy nadzieję, że już niedługo Bogumiła Wander ponownie będzie mogła widywać się z mężem. 

Zobacz wideo Bogumiła Wander żałuje odejścia z telewizji