Fabienne ma chłopaka! Michał Wiśniewski opublikował wideo zakochanych. "Oby nie było dzidziusia, bo moje w drodze"

Michał Wiśniewski pochwalił się na Instagramie miłością najstarszej córki. Widać, że Fabienne jest bardzo szczęśliwa. "Te rozstania i powroty...".

Michał Wiśniewski stał się w ostatnim czasie wyjątkowo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Publikuje w sieci zdjęcia z piątą żoną, pisze o przygotowaniach do narodzin ich wspólnego dziecka, a teraz uchylił rąbka tajemnicy z życia prywatnego najstarszej córki. Fabienne Marta Wiśniewska ma chłopaka. Muzyk zabawnie komentuje wideo z nastolatkami w roli głównej.

Michał Wiśniewski i Sławomir ŚwierzyńskiWiśniewski do Bayer Full: Pacjent jak słyszy waszą muzykę, może tylko wstać ją wyłączyć

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Fabienne Wiśniewska ma chłopaka! Komentarz Michała rozbawił internautów

Michał opublikował tiktoka Fabienne i jej chłopaka, Bartka. Nastolatek wykonuje z dziewczyną różne figury, a przyszły teść zabawnie komentuje:

Te rozstania i powroty... Dużo szczęścia i radości w tej przepięknej młodej miłości. Bartku, dbaj mi o Fabienne i oby nie było dzidziusia w najbliższym czasie, proszę, bo moje jest w drodze!

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski stracił przyjaciela przez koronawirusa. "Nie dostał się do szpitala". Teraz komentuje nowy pomysł rządu

W komentarzach pod postem nie zabrakło miłych słów zarówno pod adresem Michała, jak i Fabienne.

Piękna jak mama. Mandaryna super kobieta to i córcia super!
Dobrze mieć takich otwartych rodziców.

Inni internauci postanowili nawiązać do słów lidera Ich Troje i w zabawny sposób skomentowali fakt, że po raz piąty zostanie tatą.

Niedługo Michałku to reprezentacje Polski będziesz miał.
Już chyba czas skończyć produkcję, bo niedługo dzieci wejdą w okres rozmnażania się.
Ja myślę, że to już czas na zostanie dziadkiem.

Michał Wiśniewski - życie prywatne

Michał Wiśniewski powita niedługo na świecie piąte dziecko, którego mamą jest jego piąta żona, Paulina, z którą wziął ślub w kwietniu bieżącego roku. Z wcześniejszych związków muzyk ma czworo dzieci - osiemnastoletniego syna Xaviera i siedemnastoletnią Fabienne ze związku z Mandaryną oraz czternastoletnią Etiennette i dwunastoletnią Vivienne ze związku z Anną Świątczak. 

Więcej o: