"The Voice of Poland". W drugim ćwierćfinałowym odcinku wystąpi Paddy z "The Kelly Family". Jak dziś wygląda?

21 listopada telewizyjna dwójka wyemituje kolejny ćwierćfinałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland". Gościem specjalnym będzie Michael Patrick Kelly z "The Kelly Family".

Młode pokolenie być może nie wie, kim jest Michael Patrick Kelly, którego zespół "The Kelly Family" świecił triumfy w latach 90. Irlandzki muzyk nadal jest aktywny zawodowo - koncertuje, a w 2018 roku skusił się nawet na posadę trenera w niemieckim "The Voice". Teraz na zaproszenie Telewizji Polskiej zawitał do Polski i pojawił się w studiu "The Voice of Poland". Odcinek z jego udziałem, który będziemy mogli obejrzeć w sobotę, nagrywany był w środę. Bardzo się zmienił?

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Michael Patrick Kelly z "The Kelly Family" gościem specjalnym sobotniego "The Voice of Poland"

W związku z obostrzeniami TVP postanowiła nie emitować wszystkich odcinków ostatniego etapu "The Voice of Poland" na żywo, dlatego sobotnie półfinały nagrywane są z wyprzedzeniem. W środę na scenie wystąpiło dwanaścioro uczestników (po trzech z każdej drużyny - Edyty Górniak, Urszuli Dudziak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona). Przed trenerami wystąpili także goście specjalni - tegoroczna reprezentantka Polski na "Eurowizji Junior" Ala Tracz, oraz legendarny Paddy z "The Kelly Family".

Radek Brzózka, Edyta GórniakDziennikarz kpi z Edyty Górniak w "Pytaniu na śniadanie". Po chwili pojawiła się tam ona

Uwielbiany niegdyś przez nastolatki Michael ma dziś 43 lata i jest w naprawdę dobrej formie. Ma krótsze włosy niż kiedyś i widać, że na scenie nie brakuje mu energii. Od ponad dekady skupia się na karierze solowej. Wydał do tej pory cztery albumu (ostatni w 2017 roku).

Michael Patrick Kelly z The Kelly Family w 'The Voice of Poland'Michael Patrick Kelly z The Kelly Family w 'The Voice of Poland' mat. prasowe

Jesteście ciekawi, jakie utwory wykonał Michael w studiu "The Voice of Poland"? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w 21 listopada po 21:00 w TVP2.