Katarzyna Cerekwicka poznała mężczyznę w sieci. Sielanka szybko się skończyła. "Pozwoliłam mu odejść"

Katarzyna Cerekwicka ponad 15 lat temu zakochała się w mężczyźnie, którego poznała w sieci. Niestety jej zawód pokrzyżował ich wspólne plany.

Katarzyna Cerekwicka zadebiutowała w rodzimym show-biznesie dobre kilkanaście lat temu. Piosenkarka nigdy nie była zbyt chętna do opowiadania w mediach o swoim życiu rodzinnym, czy mężczyznach, z którymi się spotyka. Jak się okazuje ponad 15 lat temu spotkała miłość swojego życia, jednak ta relacja szybko się skończyła, a to za sprawą jej zawodu.

Kasia CerekwickaKatarzyna Cerekwicka ostro o wstrzymaniu dotacji dla artystów: 68 osób dostałoby pracę w grudniu i już nie dostanie

Katarzyna Cerekwicka wspomina dawny związek

Jak udało się dowiedzieć serwisowi pomponik.pl, Katarzyna Cerekwicka kiedyś szukała miłości w internecie. Na jednym z czatów poznała tajemniczego Roberta. Ich znajomość internetowa trwała przez ponad pół roku, zanim zdecydowali się spotkać w prawdziwym życiu. Piosenkarka mieszkała i pracowała w Polsce, a mężczyzna, z którym czatowała, pracował jako urzędnik w Amsterdamie. Gdy tylko się spotkali, od razu między nimi zaiskrzyło.

Pojawił się i wywrócił mój świat do góry nogami - mówiła w jednym z wywiadów.

Alicja Bachleda-CuruśRodzina Alicji Bachledy-Curuś wkrótce się powiększy? "Chciałabym mieć córeczkę"

Po wielu randkach przyszedł czas na wspólne wakacje w Tajlandii, podczas których tylko upewnili się, że chcą być razem. Mężczyzna wrócił do Polski, gdzie założył również firmę. Wszystko po to, aby być z ukochaną. Niestety, Robert nie do końca był w Polsce szczęśliwy, co zauważyła sama zainteresowana.

Myślałam, że znajdzie w Polsce swoje miejsce. Było mu ciężko. Przeszkadzało mu to, kim jestem. Męczyła go sensacja wokół naszego związku. W końcu pozwoliłam mu odejść- wspominała piosenkarka.

Od tamtej pory Kasia Cerekwicka nie mówi w mediach o swoim życiu uczuciowym. Zwierza się jedynie swoim najbliższym.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec na odważnym zdjęciu. Fanka: Błyszczysz gołym tyłkiem, bo tylko to potrafisz. Modelka zareagowała z dystanse

Więcej o: