Natalia Siwiec na odważnym zdjęciu. Fanka: Błyszczysz gołym tyłkiem, bo tylko to potrafisz. Modelka zareagowała z dystansem

Natalia Siwiec wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, na którym wygląda, jakby nie miała na sobie ubrań. Spotkała się przez to z krytyką, ale nic sobie z niej nie robi.

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje zdjęcia zarówno z sesji zdjęciowych, jak i z życia prywatnego. Instagram służy także modelce do reklamowania różnych produktów, co nie zawsze spotyka się z życzliwą reakcją jej fanów. Tym razem gwiazda opublikowała post sponsorowany dotyczący kosmetyków i okrasiła go odważnym zdjęciem. Potem musiała zmierzyć się z krytyką.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka rozprawia nad sensem życia

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Natalia Siwiec reaguje na krytyczne komentarze

Nie jest tajemnicą, że Natalia Siwiec nie ma oporów przed pokazywaniem swojego ciała. W sieci chętnie publikuje odważne fotografie. Tym razem poza licznymi komplementami spotkała się również z hejtem, mimo że na zdjęciu stoi ścianą, nie widać, czy ma na sobie ubranie, czy też jest naga. Możemy zobaczyć jedynie fragmenty nagiego ciała.

Niczym ciekawym nie błyszczysz, gołym tyłkiem, bo tylko to potrafisz - napisała jedna z internautek.

Natalia Siwiec jest jednak przyzwyczajona do hejterskich komentarzy i potrafi podejść do nich z dużym dystansem. Tym razem żartobliwie odpowiedziała:

Zawsze coś.
 

Anna StarmachAnna Starmach prezentuje swoją łazienkę. "Zazdroszczę kwiatków wszędzie"

Z kolei inny internauta zarzucił Natalii Siwiec, że kiedy nic się nie dzieje, to wrzuca "gołą fotkę".

Proszę spojrzeć na poprzednie zdjęcia, czy nic się nie dzieje. Ja wiem, że tak się mówi, ale trzeba troszkę ogarniać, czy to może mieć jakiś związek z prawdą - odpowiedziała Natalia.

Podziwiamy Natalię Siwiec za cierpliwość! Nie każda gwiazda ma chęć reagować na komentarze złośliwych internautów. Inną gwiazdą, która ma równie duży dystans do hejterów, jest Małgorzata Rozenek. Jej odpowiedzi również są zawsze mistrzowskie.

Zobacz: Małgorzata Rozenek skrytykowana za przyjęcie roli u Patryka Vegi. "Nie pojmuję, co Panią skłoniło". Odpowiedź to ostra szpila