Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu sprzed lat. Miała krótkie i ciemne włosy. "Słodkość, nie starzejesz się". Piotr też się zmienił

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na Instagramie stare zdjęcie. Zostało wykonane w 2002 roku "chwilę przed w występem w Idolu".

Paulina Sykut-Jeżyna przygodę z show-biznesem rozpoczęła 18 lat temu - wystąpiła bowiem w "Idolu". Prezenterka od tamtego czasu jest wierna Polsatowi, co bardzo jej się opłaciło - dziś jest jedną z głównych twarzy stacji i od kilku sezonów prowadzi m.in. "Taniec z Gwiazdami" (wcześniej była gospodynią "Must be the music"). Paulina z chęcią wraca do początków kariery i na social mediach publikuje stare zdjęcia. Jak wyglądała w 2002 roku?

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Paulina Sykut-Jeżyna na starym zdjęciu z partnerem. Bardzo się zmienili

W czwartek na Instagramie Pauliny Sykut-Jeżyny pojawiło się jej zdjęcie sprzed 18 lat. Uradowana gwiazda zapozowała do niego z partnerem, który trzyma ją za udo.

Dzieciaki, rok 2002. Chwilę przed w występem w "Idolu". Miałam 22 lata. Jedna z ważniejszych chwil w moim życiu. My od zawsze, wszędzie razem - ekscytowała się.
 

Pod pamiątkową fotografią pojawiło się wiele miłych komentarzy. Internauci dali Paulinie do zrozumienia, że nadal wygląda bardzo młodo.

Można znaleźć normalnego dobrego faceta, który kocha i szanuje to ogromny skarb? Można!
Ooo jaaaaa! Jacy młodzi. Dużo szczęścia.
Pięknie! To już tyle czasu od "Idola"? Ja myślałam, że to było wczoraj.
Ale gówniarzeria, haha. Słodkość, nie starzejesz się!

Paulina Sykut-Jeżyna - życie prywatne

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna poznali się ponad dwie dekady temu. Parę tworzą od 1998 roku, jednak związek zdecydowali się sformalizować trzynaście lat później. W 2016 roku na świat przyszła ich córka, Róża. Gwiazda chętnie pozuje z pociechą, jednak nigdy nie pokazuje jej twarzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.