"The Crown". Aktorka, która wciela się w postać księżnej Diany, pokazała jej walkę z bulimią. Są trudne sceny

Emma Corrin, która w serialu "The Crown" wciela się w postać księżnej Diany, poprosiła scenarzystów, aby pokazali trudną walkę matki Williama i Harry'ego z bulimią. Aktorka długo ćwiczyła, aby jak najlepiej oddać mowę jej ciała.

15 listopada odbędzie się premiera czwartego sezonu serialu "The Crown" na platformie Netflix. Z okazji zbliżającej się emisji na światło dzienne wypływają wcześniej nieznane fakty. Tylko ostatnio do mediów przedostała się informacja, jakoby książę Karol powiedział księżnej Dianie, że jej nie kocha zaledwie noc przed planowanym ślubem. Aktorzy, którzy w serialu "The Crown" wcielają się w członków rodziny królewskiej, również opowiadają o ich pełnym wydarzeń życiu. Jednej z głównych aktorek bardzo zależało na tym, aby w produkcji znalazł się pewien trudny wątek.

Zobacz wideo Widzieliście już zwiastun nowego sezonu?

"The Crown". Aktorka, która wciela się w postać księżnej Diany, chce pokazać jej walkę z bulimią

Emma Corrin w najnowszym sezonie serialu zagra postać Lady Diany. Dla aktorki było to ogromne wyzwanie, ponieważ żona księcia Karola była jedyna w swoim rodzaju. Emma poświęciła dużo czasu, aby jak najlepiej oddać jej charakter, a także mowę ciała.

Corrin wyjawiła, że poprosiła scenarzystów, aby dodali do głównej fabuły wątek choroby księżnej. Diana przez lata zmagała się bowiem z bulimią, a pierwszy raz opowiedziała o tym w wywiadzie z Martinem Bashirem w 1995 roku. Zagraniczna prasa rozpisuje się, że w serialu zostaną pokazane również i te trudne sceny.

Emma poprosiła o dodanie scen wymiotów - czytamy na Daily Mailu.

Młoda aktorka przez długi czas pracowała z trenerem ruchu, aby jak najdokładniej oddać mowę ciała Diany.

Pracowaliśmy nad jej mową ciała i przygotowaliśmy nagranie, które wysłaliśmy do zespołu scenarzystów z prośbą: "Czy możecie uwzględnić ten wątek w fabule, ponieważ chcielibyśmy naprawdę rozwinąć te sceny?" - czytamy.

Będziecie oglądać nowy sezon?

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 702 222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o:
Copyright © Agora SA