"Love Island". Gwiazda reality show usunęła pieprzyk. Okazało się, że ma złośliwego raka skóry

"Love Island". Molly-Mae Hague to jedna z uczestniczek brytyjskiej wersji "Wyspy Miłości". Niedawno 21-latka zdecydowała się usunąć pieprzyk z nogi. Niedługo później lekarz poinformował ją, że to złośliwy rak skóry. Dziewczyna mówi o swoim doświadczeniu - ku przestrodze.

Gwiazda brytyjskiego "Love Island" ma za sobą trudne wydarzenia, których nikt nie mógł się spodziewać. Okazało się, że ma raka skóry, który na szczęście został wcześnie wykryty.

Zobacz wideo

Molly-Mae Hague jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoimi przeżyciami. Celebrytka ma na swoim koncie miliony obserwatorów. Niedawno opowiedziała im o dramacie, z którym przyszło jej się zmierzyć.

"Love Island". Gwiazda reality show dowiedziała się, że ma raka

Jak wyznała Molly w ostatnim nagraniu, niedawno postanowiła usunąć pieprzyk z nogi. Po zabiegu nie było żadnych powikłań. Wszystko zmieniło się, gdy zadzwonił do niej lekarz. 

Usunęłam pieprzyk, wszystko było w porządku. Ale później zadzwonił do mnie lekarz i powiedział, że to czerniak – wyznała Hague.

Love Island, Ola i Rafał"Love Island". Rafał nazwał Olę ladacznicą. Najdłuższy związek na wyspie zagrożony

21-latka była zdruzgotana wiadomością, którą usłyszała. Dotychczas lekarze twierdzili, że wszystko jest w porządku.

To złośliwy rak skóry, więc ogarnął mnie strach, byłam w szoku. Nawet nie wiem, co o tym myśleć. Nie mogę w to uwierzyć, że lekarze mówili, że wszystko jest w porządku. Jestem smutna i zła – dodała celebrytka.

Usunięcie pieprzyka okazało się bardzo dobrą decyzją. Dzięki temu rak został wykryty zawczasu.

Lekarz powiedział mi, że to dobrze, że rak został wykryty tak wcześnie. Dowiedziałam się, że będę musiał przejść kolejny zabieg i nie wiem, co powiedzieć. Nie mogę w to uwierzyć. Już wylałam morze łez z tego powodu. Dzwoniłam do każdego członka rodziny i płakałam do słuchawki - wspomniała.

Monika Kozakiewicz, Paweł Tyburski, 'Love Island'Monika i Paweł z "Love Island" całują się pod prysznicem. Fani są zniesmaczeni

Jak wynika z najnowszego nagrania, próbka skóry ze zmianą została wysłana do analizy, a Molly czeka na dokładne wyniki oraz decyzję w sprawie kolejnego zabiegu.

Więcej o: