Katherine Kelly Lang z "Mody na sukces" skończyła w tym roku 59 lat. Jak wygląda dziś serialowa Brooke?

Katherine Kelly Lang znana jest głównie z opery mydlanej "Moda na sukces". Sprawdziliśmy, czy bardzo się zmieniła.

Od premiery w 1987 roku "Moda na sukces" dorobiła się statusu telenoweli kultowej. W Polsce jest najdłużej emitowanym serialem zagranicznym i nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby charakterystycznej melodii z czołówki serialu. Podobnie z głównymi postaciami. Nie trzeba oglądać "Mody na sukces", aby wiedzieć o tym, że przez tysiące odcinków najważniejszymi postaciami byli Ridge i Brooke.

Jak wygląda dziś Brooke z "Mody na sukces"?

Ross Mann pożegnał się z planem "Mody na sukces" w 2012 roku. Od tamtej pory w rolę Ridge'a Forrestera wciela się Thorsten Kaye. Katherine Kelly Lang, czyli serialowa Brooke Logan, skończyła w tym roku 59 lat i ani myśli o zakończeniu swojej przygody z popularną operą mydlaną. W Polsce "Moda na sukces" od kilku lat jest dostępna wyłącznie w Internecie, toteż nie wszyscy mogą wiedzieć, jak wygląda dziś Brooke. Spieszymy z odpowiedzią.

Tak się składa, że Lang chętnie udziela się na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 300 tysięcy osób. Nie jest to szczególnie imponujący wynik, ale domyślamy się, że seniorzy, którzy przeważają wśród widzów "Mody na sukces", nie wiedzą nawet, czym jest Instagram. Serialowa Brooke chętnie wrzuca do sieci uśmiechnięte selfie. Widać też, ze stawia na naturalność i nawet jeśli korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, to robi to z głową.

 

W przyszłym roku gwiazda kończy 60 lat. Naszym zdaniem nie wygląda jednak na swój wiek. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć w krótkich sukienkach. Takiej figury nie powstydziłaby się niejedna młodsza kobieta.

 

Bardzo się zmieniła na przestrzeni lat?

Brooke z 'Mody na sukces'Brooke z 'Mody na sukces' East News ; Instagram/katherinekellylang

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.