Anna Wendzikowska na nocnej randce z nowym partnerem. Gwiazda założyła białe kozaczki

W życiu Anny Wendzikowskiej pojawił się nowy mężczyzna. Niedawno para randkowała w stolicy.

Anna Wendzikowska ma udane życie zawodowe. Od kilku jest jest filmową specjalistką w porannym show "Dzień dobry TVN". Niestety dziennikarka nie ma tyle szczęścia w miłości. Kilka miesięcy temu po raz drugi rozstała się z Janem Bazylem, ojcem jej córki Antoniny. Wcześniej związana była z Patrykiem Ignaczakiem, a owocem ich miłości jest pięcioletnia Kornelia. Jak udało się ustalić fotoreporterom, Wendzikowska znów jest zakochana!

Anna Wendzikowska z tajemniczym mężczyzną!

Jak się okazuje, Anna Wendzikowska szybko przestała być singielką. Zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z Janem Bazylem, wszędobylscy paparazzi przyłapali ją na randce z nowym partnerem. Na randkę gwiazda TVN założyła długie białe kozaki, spódnicę mini oraz jesienny sweter. Po wyjściu z restauracji dodatkowo zarzuciła na siebie kremowy płaszcz, sięgający jej do połowy uda. Tajemniczy adorator prezenterki postawił z kolei na sprawdzoną klasykę, czyli garnitur i białą koszulę.

Wendzikowska była wyraźnie zaangażowana w rozmowę z ukochanym. Żywo gestykulowała i patrzyła mu w oczy. Zakochani pozwolili sobie też na odrobinę czułości i spacerowali, trzymając się za ręce. Po kolacji, która przedłużyła im się do późnych godzin nocnych, udali się do jednego z najdroższych hoteli w stolicy.

Póki co nie wiemy nic o nowej miłości Anny Wendzikowskiej. Myślicie, że 39-latka pochwali się związkiem w mediach społecznościowych?

Zobacz wideo Ania Wendzikowska na zajęciach pole dance z córeczką
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.