Loni Willison była piękną modelką i żoną gwiazdy. Stoczyła się przez używki, jest bezdomna. Na nowych zdjęciach nie przypomina siebie

W historię Loni Willison ciężko uwierzyć. Okładkowa gwiazda sportowych magazynów została bezdomną i nie przyjmuje żadnej pomocy. Jej zdjęcia przerażają.

Loni Willison była swego czasu jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Kariera nabrała tempa zwłaszcza po tym, gdy związała się z gwiazdorem "Słonecznego patrolu", Jeremym Jacksonem. Para pobrała się w 2012 roku, jednak uzależnienia kobiety doprowadziły do rozwodu po zaledwie dwóch latach. Loni zatraciła się w nałogach i odtrąciła jakąkolwiek pomoc. Dziś żyje na ulicy i jest nie do poznania.

ZOBACZ TEŻ"Słoneczny patrol" ma już 30 lat. Zobaczcie, jak dziś wyglądają aktorzy. Niektórzy przesadzili z botoksem

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

Nowe zdjęcia Loni Willison przerażają. Niegdyś światowej sławy modelka jest bezdomna

Wdawać by się mogło, że światowej sławy gwiazdy mają wszystko - są śliczne, sławne i bogate. To jednak często potrafi zgubić, o czym przekonały się nieżyjące już Amy Winehouse czy Whitney Houston. Z wielkim smutkiem patrzymy więc na zdjęcia Loni Willison, która popadła w alkoholizm oraz narkomanię. Mąż modelki nie mógł poradzić sobie z jej problemami i zostawił ją. Był to dla niej olbrzymi cios, który spowodował, że dzisiaj kobieta nie ufa nikomu i od nikogo nie oczekuje żadnej pomocy. Została bezdomną, a paparazzi co jakiś czas widzą, jak plądruje śmietniki.

Loni jest dziś nie do poznania. Ścięła włosy - na głowie nie ma śladu po jej lśniących blond włosach, modelka straciła też kilka zębów.

Loni WillisonLoni Willison East News

Nieciekawie potoczyła się też kariera Jeremy'ego. Mężczyzna również uzależnił się od narkotyków i alkoholu, jednak pozwolił sobie pomóc i powoli wychodzi na prostą. Jakiś czas temu został spytany, czy myśli czasem o byłej żonie. Wyznał, że skupia się głównie na sobie.

Więcej o: