Maciej Musiał na nowych zdjęciach z planu "Chłopów". "Chodź, opowiesz mi o swoich grzechach". Wśród zachwyconych Michał Szpak

Maciej Musiał pochwalił się nowymi kadrami z produkcji "Chłopi". Młody aktor zachwyca swoich fanów nawet w koloratce.

W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej produkcji twórców "Twojego Vincenta". Adaptacja "Chłopów" również zostanie stworzona w technice animacji malarskiej. Na pierwszych zdjęciach z planu mogliśmy już podejrzeć Julię Wieniawę oraz odmłodzoną Ewę Kasprzyk. Teraz zdjęciami z planu wyjątkowego filmu pochwalił się Maciej Musiał. Fanom bardzo spodobała się kreacja młodego aktora.

Maciej Musiał jako kleryk w "Chłopach"

25-letni Maciej opublikował na Instagramie kilka kadrów z planu. W najnowszej ekranizacji "Chłopów" aktor wcieli się w postać Jasia, czyli młodego kleryka, w którym podkochuje się Jagna. Na fotkach możemy zobaczyć Musiała w koloratce czy bardzo eleganckich, stylizowanych na dawne czasy strojach.

Chodź, opowiesz mi o swoich grzechach - napisał nieco zalotnie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kim jest piękna Kinga Kujawska z "The Voice of Poland"? To z nią flirtował Maciej Musiał. Na Instagramie obserwuje ją 194 tys. osób

 

Internautom i fanom Macieja bardzo spodobały się udostępnione zdjęcia. Nie zabrakło pochwał i komplementów względem wyglądu aktora.

Abba Ojcze - napisał Michał Szpak.
Spowiadałbym się.
Ojciec Mateusz powraca.
Do twarzy ci - pisali nieco żartobliwie.

To będzie kolejna duża produkcja, w której zagra polski aktor. Maciej ma już za sobą role w dwóch serialach stworzonych przez platformę Netflix - "Wiedźminie" oraz "1983". Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w nowej roli? Może udział w "Chłopach" otworzy mu drzwi do światowej kariery, czego oczywiście mu życzymy!

Zobacz wideo Tu możecie obejrzeć zwiastun koncepcyjny "Chłopów"