Anna Mucha miała wypadek? Wrzuciła zdjęcie zabandażowanej stopy. "Gdyby kózka...". Teraz nie porusza się samodzielnie

Anna Mucha wrzuciła na Instagram niepokojące zdjęcie zabandażowanej stopy. Wygląda na to, że gwiazda miała wypadek.

Anna Mucha jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie i regularnie relacjonuje różne wydarzenia ze swojego życia. Nie tylko te pozytywne. Tym razem pokazała fanom swoją... zabandażowaną stopę. Czyżby miała wypadek?

Zobacz wideo Anna Mucha staje w obronie Matyldy Damięckiej

Anna Mucha miała wypadek?

Obecnie gwiazda pracuje na planie filmu "Kogel-Moge 4" i to prawdopodobnie tam doszło do incydentu. Na zdjęciu, które Anna Mucha wrzuciła na InstaStory widać jej zabandażowaną stopę, a w tle.. deskorolkę. Na fotografii aktorka napisała jedynie "don't even ask", a więc "nawet nie pytajcie". Kolejne zdjęcie, które opublikowała, przedstawia z kolei kule. To oznacza, że nie może poruszać się samodzielnie i potrzebuje pomocy. Dobry humor jej jednak nie opuszcza, o czym świadczą emotikony. Wygląda także na to, że na razie obyło się bez pomocy medyków.

Anna MuchaAnna Mucha Instagram/taannamucha

To jednak nie koniec. Anna Mucha wrzuciła również fragment rozmowy, który dotyczył jej stopy.

Deski z kółkami to jednak nie są deski teatralne - czytamy w wiadomości, którą otrzymała gwiazda.
W punkt! - napisała aktorka.

Anna MuchaAnna Mucha Instagram/taannamucha

Wszystko wskazuje na to, Anna Mucha uszkodziła stopę na deskorolce. Być może chciała na niej pojeździć, a wtedy doszło do wypadku? Mamy nadzieję, że niedługo aktorka zdradzi nieco więcej na ten temat. Tymczasem my życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i formy!

Więcej o: