Wpadka Rafała Trzaskowskiego. Wręczył Idze Świątek list gratulacyjny z... błędem w jej nazwisku. "Amatorszczyzna"

Rafał Trzaskowski spotkał się z Igą Świątek, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Niestety, prezydent Warszawy zaliczył wpadkę.

Od kilku dni o Idze Świątek mówią wszyscy. Po tym, jak 19-latka jako pierwsza Polka w historii wygrała turniej Wielkiego Szlema, stała się nie tylko ulubienicą miłośników sportu, ale i polityków oraz gwiazd. Tym razem z mistrzynią miał okazję spotkać się prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Polityk pochwalił się tym faktem w mediach społecznościowych. Niestety, nie obyło się bez wpadki.

Zobacz wideo "Świątek już gra na poziomie czołówki światowej"

Rafał Trzaskowski wręczył Idze Świątek list gratulacyjny z błędem w jej nazwisku

Prezydent Warszawy i Iga Świątek spotkali się w środę 14 października. Zdjęcie z tego wydarzenia pojawiło się na koncie polityka zarówno na Instagramie, jak i na Twitterze. Na fotografii możemy zobaczyć, jak Rafał Trzaskowski i Iga pozują, zachowując zalecaną odległość i mając maseczki na twarzach.

Dziś spotkałem się z @iga.swiatek, naszą mistrzynią @rolandgarros. Technika, siła i opanowanie – mistrzowska mieszanka. Dziękuję za emocje podczas #FrenchOpen i życzę kolejnych sukcesów! - napisał polityk na Instagramie.

Niestety, czujni internauci błyskawicznie zauważyli, że na liście gratulacyjnym, który polityk wręczył sportsmence, jest... błąd w jej nazwisku. Zamiast Świątek jest napisane Światek.

Niby taki "ę" "ą" a błąd w liście gratulacyjnym. Ehhhh, amatorszczyzna...
Bardzo przykre. Iga nieraz zwracała uwagę dziennikarzom, żeby właściwie wymawiali jej nazwisko... A tutaj taki kwiatek w liście gratulacyjnym prezydenta stolicy.
Wstyd! A w liście gratulacyjnym błąd w NAZWISKU PANI IGI - komentowali internauci.

Wyszło mało profesjonalnie?

Zobacz też: Iga Świątek zrobiła internetowy test, sprawdzający wiedzę z turnieju Rolanda Garrosa. Wynik ją zaskoczył

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.